Автоспорт

Алонсо виступить на Інді-500 у складі McLaren

Дата: 26 Лютого 2020
Автор: Роман Галімон

Дворазовий чемпіон Формули 1 Фернандо Алонсо втретє  виступить на Інді-500.

 

Історія з пошуком команди для іспанця завершена – він знову повернувся до McLaren, після того як Honda натякнула своїм клієнтським командам про небажаність свого колишнього гонщика. Команді Andretti, навіть, довелось розривати вже підписаний та анонсований договір.

 

У Алонсо залишився фактично єдиний вибір – виступати на двигунах Chevrolet краще за вже знайому команду.

 

Тепер машину для іспанця підготує Arrow McLaren SP – спільне підприємство команди Формули 1 McLaren і гоночного колективу Schmidt Peterson Motorsports, що давно виступає в IndyCar. Алонсо стане третім пілотом об’єднаної команди. Його напарниками будуть новачки Інді-500 Патрісіо О’Ворд і Олівер Еск’ю.

 

«Я гонщик, а Інді-500 – найбільша гонка в світі. Я безмежно поважаю всіх, хто бере участь в цій гонці. Все, чого я хочу – битися з ними, віддавши всього себе. Як й завжди», – заявив Алонсо.

 

«Для мене було важливо вивчити всі можливості, але варіант з Arrow McLaren SP завжди був основним. У мене особливі відносини з McLaren. Ми через багато що пройшли разом.

 

Але що ще важливіше, я бачу, як здорово розвивається ця команда у співпраці з Chevrolet. У команди досвідчені висококваліфіковані співробітники і величезні ресурси. Я впевнений, що ми будемо конкурентоздатні».

 

За традицією Інді-500, Алонсо матиме персонального спонсора, який «оплатить» його виступ та отримає на цю честь гоночну ліврею. Це компанія Ruoff Mortgage, яка до речі раніше співпрацювала  Andretti, а у 2017 році виграла Інді-500, сплативши участь в гонці Такуми Сато. Цікаво, чи буде повторення цього успіху?

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Red Bull відмовилась від плану інфікувати своїх гонщиків коронавірусом

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко повідомив, що команда розглядала план спеціально...

Детальніше

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше