Автоспорт

Австралія підтвердила проведення етапу Ф1

Дата: 2 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Організатори Гран Прі Австралії підтвердили, що підготовка до етапу йде за планом й перший раунд сезону Ф1 2020 року відбудеться вчасно.

 

Гран Прі Австралії 2020 року має відбутися на трасі Альберт-Парк в Мельбурні 12-15 березня. З приводу того, що у світі панує атмосфера загрози з боку поширення епідемії коронавірусу, організатори випустили прес-реліз, в якому підтвердили свою готовність до всіх ситуацій.

 

«Ми готуємо всі системи, аби 25-я гонка Формули 1 у Мельбурні відбулася наступного тижня», – сказав генеральний директор організатора Гран Прі Австралії Ендрю Вестакотт.

 

«Фінальна розмітка наносяться на трасу, вантажі та персонал Формули 1 прибудуть найближчими днями, й ми з нетерпінням чекаємо відкрити ворота для громадськості у четвер, 12 березня», – сказано також в прес-релізі.

 

«Здоров’я та безпека кожного на Гран Прі Австралії є найважливішим. На кожному заході ми маємо надійні заходи щодо охорони здоров’я, безпеки та надзвичайних ситуацій, і ми співпрацюємо з органами охорони здоров’я та відповідними державними та невідкладними службами у вирішенні цього питання.

 

Ми продовжуємо уважно стежити за ситуацією навколо проведення Гран Прі та приймаємо вказівки від експертів з питань цієї тематики, зокрема працівників охорони здоров’я та головного комітету охорони здоров’я Австралії. На цьому етапі немає жодних вказівок щодо подальших заборон на поїздки, а також немає ознак того, що Формула 1 та команди не будуть прибувати як завжди.

 

Формула 1 підтвердила напередодні, що Гран Прі Австралії відбудеться за планом, й ми з нетерпінням чекаємо команди у Мельбурні».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Час Феттеля у Ф1 вичерпався?

Перехід Себастьяна Феттеля до команди Aston Martin поки не показав справжню форму німецького...

Детальніше

Ferrari та Alpine протестували 18-дюймові колеса

Команди Ф1 Ferrari та Alpine залишились у Бахрейні для тестів нових шин Pirelli на 18-дюймових...

Детальніше

Tesla створить першу українську команду Ф1

Виробник електричних автомобілів Tesla готовий прийти до Формули 1 та створити першу...

Детальніше