Автоспорт

Австралія посилює заходи, Гран Прі поки не скасовано

Дата: 5 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Федеральний уряд Австралії посилив обмеження на в’їзд пасажирів з Італії, але поки не ввів цілковиту заборону, а отже етап Формули 1 у Мельбурні наступного тижня має відбутися.

 

Тим часом через заходи безпеки в Австралії до Південної Кореї була застосовна повна заборона на поїздки, як й до Китаю та Ірану. Заборона діятиме до 14 березня, й не дозволяє пасажирам прибувати до Австралії протягом 14 днів після виїзду з будь-якої з цих трьох країн.

 

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон також підтвердив, що пасажири, які прибувають з Італії, зіткнуться з суворішими вимогами до в’їзду, включаючи анкетування при заїзді та перевірку температури.

 

Однак, Італія поки уникнула повної заборони на поїздки, що може виявитися вирішальним для майбутнього Гран Прі Австралії наступного тижня.

 

Головним чинником для проведення етапу Ф1 стане прибуття команд з Італії та їхніх співробітників, а також працівників Pirelli.

 

Генеральний директор організатора Гран Прі Австралії Ендрю Вестакот сказав, що підготовка до етапу продовжується й він очікує, що команди почнуть приїжджати до Мельбурна найближчими днями.

 

«Всі системи будуть готові на наступний тиждень», – сказав Вестакотт для 3AW Radio Melbourne.

 

«50 працівників Формули 1 вже пару днів перебувають у Альберт-Парку.

 

Вантажі прибувають між п’ятницею та неділею з Авалону (аеропорт в Мельбурні). Усі працівники Формули 1, включаючи команди, про які ми повинні поговорити детальніше, прибувають із четверга до вівторка наступного тижня.

 

Прем’єр-міністр оголосив на своїй прес-конференції, що будуть розширені процедури сканування та заходи для прибулих з Італії.

 

Я думаю, що він зазначив, що з Італії до Австралії прилітає людей приблизно в 5 разів менше, ніж з Південної Кореї.

 

Я думаю, що головні медичні працівники, в т.ч. на національному рівні, та й Комітет національної безпеки, не будуть давати дозвіл на проведення подій в разі загрози.

 

Вони враховують, що в кінцевому рахунку найкраще для нації, беручи до уваги всі загрози й результат. Але це має бути дуже хороший результат».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

У Ф1 провели тести без «грілок»

Формула 1 готується до переходу на нові шини, разом із якими мають менше застосовувати...

Детальніше

Формула 1 у 2022 році: перші тізери болідів

Формула 1 починає сезон 2022 року й команди вже опублікували перші зображення болідів 2022...

Детальніше

Ферстаппен отримав Кубок чемпіона Ф1, а Хемілтон став «Людиною року»

FIA провела традиційне нагородження за підсумками гоночного сезону 2021 року й нагородила всіх...

Детальніше