Автоспорт

На новий болід Ferrari може бути накладений арешт

Дата: 13 Лютого 2020
Автор: Андрій Іванов

Окрім різноманітних повідомлень щодо успіхів або невдач, пов’язаних з технічною стороною підготовки Ferrari до нового сезону Ф1, італійська команда наразі стикнулася з проблемою зовсім іншого ґатунку. 

 

Італійська споживча група вживає заходів проти Ferrari з приводу її титульного спонсора – бренду Mission Winnow, – і серед іншого прагне конфіскувати болід.

 

«На думку уряду, бренд Mission Winnow, що використовується під час спортивних заходів Формули 1, дозволяє, хоча й опосередковано, потрапити до сайту великого виробника сигарет і нових тютюнових продуктів», – йдеться у заяві групи споживачів Codacons з натяком на вейп-продукти Mission Winnow, що виробляться давнім спонсором Скудерії тютюновим гігантом Philip Morris.

 

«Підкріплені рішенням уряду, яке підтверджує нашу правоту за всіма напрямками, ми починаємо судову справу проти Ferrari, – зазначив президент Codacons Карлос Ріенці. – Ми також просимо заарештувати новий одномісний болід SF1000, який був презентований в Реджо-Еміліі».

 

Це не перший випадок, коли бренд Mission Winnow фігурує в гучних заголовках ЗМІ, – багато хто розглядає його як наглу спробу обійти давню заборону на рекламу тютюну.

 

Минулого року бренд Mission Winnow був заборонений на кількох гонках, і ще невідомо, наскільки серйозно урядові чиновники поставляться до вимог Codacons.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Red Bull відмовилась від плану інфікувати своїх гонщиків коронавірусом

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко повідомив, що команда розглядала план спеціально...

Детальніше

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше