Автоспорт

Брон: Для гонок потрібно створити безпечне середовище

Дата: 3 Травня 2020
Автор: Zhuravel Olga

Керуючий директор Формули 1 Росс Брон окреслив плани відновлення спорту та запропонував, що сезон може розпочатися з подвійного Гран Прі на австрійському Ред Булл Ринзі на початку липня.

 

У п’ятницю було оголошено про те, що Гран Прі Угорщини відбудеться за закритими дверима – угорський уряд заявив, що жодна подія за участі більш ніж 500 людей не може відбутися до 15 серпня, а гонка на Хунгароринзі запланована на 2 серпня. Після цього Брон заявив, що Ф1 розробляє детальні плани, аби гарантувати безпеку проведення гонок на тлі пандемії коронавірусу.

 

«Це величезна логістична проблема, – заявив Брон в офіційному подкасті F1 Nation. – Проведення гонки Ф1 – це великий виклик у будь-якому випадку. Проведення гонок Ф1 у цих умовах є новим для всіх нас.

 

Ми працюємо за всіма вимогами, щоб переконатися, що ми працюємо в безпечному середовищі для всіх, хто бере участь у гонці».

 

На початку цього тижня керівник Ф1 Чейз Кері окреслив плани розпочати сезон із Гран Прі Австрії 5 липня, і Браун заявив, що характеристики траси Ред Булл Ринг у Шпільберзі, а саме розташування у центральній Австрії у двох годинах на південний захід від Відня, означає, що він може прийняти дві гонки поспіль.

 

«Це справжнє рішення, тому що однією з логістичних проблем є те, що перед входом до паддоку та початком гоночних подій всі мають бути протестовані та очищені,  – продовжив він. – І я думаю, що коли ми це зробимо, то дуже привабливим буде тримати всіх у цьому середовищі, в цій біосфері, яку ми хочемо створити для наступної гонки.

 

Також спочатку буде досить складно знайти правильний формат гонок, коли ми зможемо досить добре контролювати навколишнє середовище.

 

Австрія дуже добре відповідає цьому законопроекту. Тут є місцевий аеропорт поруч із трасою, куди люди можуть прибувати чартерним рейсами. Трек не дуже близький до мегаполісу та має чудову інфраструктуру навколо себе.

 

Не буде моторхоумів, але на автодромі буде організоване повноцінне харчування. Таким чином, ми можемо тримати всіх у цьому середовищі. Тому, якщо ми вже будемо там, ми хочемо наступного тижня провести ще одну гонку».

 

У той час, коли низка команд Формули 1 ризикує втратити співробітників, Брон наголосив, що розпочати сезон дуже важливо через кількість людей, які задіяні у цій роботі.

 

«Існує багато причин хотіти розпочати сезон. Очевидно, потрібно розважати уболівальників, які розчаровані через затримки. Це мав бути дуже захопливий сезон. Але це також спосіб життя для тисяч людей, це ще одна причина спробувати розпочати сезон…

 

Я впевнений, що пілотам бракує гонок, і вони підтримають кроки, які ми робимо та розуміють, що це зроблено правильно – не буде ризику, і все буде зроблено правильно», – підсумував Росс Брон.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

У Ф1 провели тести без «грілок»

Формула 1 готується до переходу на нові шини, разом із якими мають менше застосовувати...

Детальніше

Формула 1 у 2022 році: перші тізери болідів

Формула 1 починає сезон 2022 року й команди вже опублікували перші зображення болідів 2022...

Детальніше

Ферстаппен отримав Кубок чемпіона Ф1, а Хемілтон став «Людиною року»

FIA провела традиційне нагородження за підсумками гоночного сезону 2021 року й нагородила всіх...

Детальніше