Автоспорт

Доменікалі: У Ferrari ніколи не було так багато добрих пілотів

Дата: 23 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Колишній керівник команди Формули 1 Ferrari, наразі генеральний директор Lamborghini Стефано Доменікалі в ефірі італійської радіостанції Rai розповів про свої думки щодо сучасної Ф1 та справ команди з Маранелло.

«Після багатьох років ми стикнулися з новою ситуацією, – сказав Доменікалі. – У нас ніколи не було так багато добрих пілотів. Таланти, які виступають у Формулі 1, означають, що мережа молодших серій на шляху до Ф1 функціонує.

Ми маємо таких молодих пілотів, як Леклер і Ферстаппен, за ними Ландо Норрис і Карлос Сайнс. У нас немає дефіциту ресурсів у тому, що стосується пілотів.

Складно створити якийсь рейтинг, але Льюїс Хемілтон на шляху до чергового титулу, а це означає, що він на вершині Формули 1. Леклер здається вдвічі старшим через свою зрілість. Ферстаппен, хоча спочатку був дещо нестриманим, схоже, зараз знайшов спосіб змінити свій підхід».

Авжеж, італієць прокоментував і ситуацію зі своєю колишньою командою: «Ferrari досягла набагато менше, ніж мала б досягти цього року. Без Бахрейну та інших гонок, які характеризували цей сезон, кінець сезону 2019 року буде іншим через те, наскільки сильно розвинули машину за останні місяці. Я думаю, у них буде фантастична можливість у 2020-му .

Бінотто надзвичайний. Я думаю, що він може впоратися з цими двома сильними пілотами і зробити цю ситуацію своєю силою, а не слабкістю. Команда повинна діяти чітко та без нескінченних дискусій».

Читайте також:

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Red Bull представила болід сезону 2021 року

Команда Red Bull представила машину для сезону Ф1 2021 року в доволі скромному...

Детальніше

Alfa Romeo представила болід Ф1 для сезону-2021

Швейцарська команда Sauber, що наразі виступає під брендом Alfa Romeo, стала першою командою Ф1,...

Детальніше

AlphaTauri представила «новий» болід для сезону 2021

AlphaTauri слала другою командою Формули 1, яка провела презентацію боліда для сезону 2021...

Детальніше