Автоспорт

Ferrari – Ферстаппену: «Іноді розумніше помовчати»

Дата: 15 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Команда Ferrari явно вирішила відкинути кандидатуру Макса Ферстаппена на місце Себастьяна Феттеля, який може залишити Скудерію після 2020 року.

 

Перелік претендентів на місце Себастьяна Феттеля в разі його переходу в іншу команду скоротився рівно на одного кандидата, й ним став Макс Ферстаппен.

 

 Читайте також:

 

Нідерландський гонщик неодноразово критикував команду з Маранелло за начебто порушення технічного регламенту у сезоні-2019, коли боліди Ferrari отримали високу швидкість на прямих.

 

Тоді у команди Red Bull виникли підозри щодо двигунів Скудерії, які були надіслані FIA, але після кількох перевірок ні до чого не призвели. Проте Ферстаппен не обмежувався коректною позицією керівника команди RBR Крістіана Хорнера й висловив ще під час Гран Прі США свої підозри до Ferrari прямо під час прес-конференції.

 

Вочевидь, в Маранелло образились на слова молодого гонщика й тепер підтвердили, що навіть не розглядають його кандидатуру на можливе місце в команді.

 

«Ми поговорили про нього [з Бінотто], але його більше немає в наших планах, – сказав директор Ferrari Луі Камільєрі на зустрічі з журналістами в Маранелло. – Такі заяви тебе далеко не поведуть. Максу 22 роки, з чого б нам прислухатися до нього, коли ми – Ferrari? Іноді розумніше помовчати.

 

Пілот, який звинувачує Ferrari в шахрайстві, не може думати про виступ за нас. Маттіа розповів, що у нас тепер всюди інспектора FIA. Слова Ферстаппена доставили нам певні проблеми».

 

Відповідь Ферстаппена

 

При цьому Ферстаппен, вочевидь націлився перейти до Mercedes, де хоче стати напарником Льюїса Хемілтона, якого хоче, мабуть, переграти в рівній боротьбі на одному боліді (якщо це дозволить Тото Вольфф, звісно).

 

«Хто знає? Зараз я про це особливо не думаю. Але врешті-решт важливо те, що думає команда. І я, і Льюїс можемо міркувати, але рішення за командою», – сказав Ферстаппен в інтерв’ю Ziggo Sport про можливий перехід до Mercedes.

 

Проте, Макс явно виключає свій перехід до Ferrari, де не хоче зустрітися з Шарлем Леклером, з яким вони боролися ще в картингу та мали чимало зіткнень та боротьби. Здається, тінь цих взаємовідносин може перерости у новий епічний двобій у Ф1.

 

«Я про це взагалі не думаю, – додав Ферстаппен для Ziggo Sport. – Леклер на це все одно ніяк не впливає, тому яка різниця. У будь-якому випадку, не думаю, що це [виступ за одну команду] трапиться. Мені здається, не треба давати двом потенційним першим номерам виступати в одній команді».

 

Цікавий розвиток подій у 2020 році чекає на Ф1 та нас, адже згідно деякими припущенням Хемілтон взагалі може перейти до Ferrari, при тому що «забере» з собою й Тото Вольффа.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Франції: Ферстаппен виграв у гонці помилок

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен здобув перемогу на Гран Прі Франції, попри помилки на старті...

Детальніше

Гран Прі Франції: Ферстаппен впевнено здобув поул

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен став найкращим у кваліфікації Гран Прі Франції та...

Детальніше

Гран Прі Азербайджану: Перес виграв «вибухову» гонку

Гонщик Red Bull Racing Серхіо Перес здобув свою другу перемогу в Ф1 й сталося це на Гран Прі...

Детальніше