Автоспорт

FIA не виявила істотної переваги двигунів Ferrari

Дата: 29 Листопада 2019
Автор: Редакція

У FIA вивчили двигуни Ferrari й не виявили істотної переваги над моторами конкурентів по Формулі 1.

 

Перед Гран Прі Абу-Дабі фахівці FIA вивчили телеметрію різних моторів Формули 1. За підсумками аналізу силова установка Ferrari виявилася найпотужнішою, однак істотної переваги на тлі конкурентів у неї немає.

 

Читайте також:

 

За словами знайомої з висновками посадової особи, що побажала залишитися невідомою, італійські двигуни виграють у конкурентів не більше 20 кіловат, що дорівнює 27,2 к.с. Це істотно менше, ніж підозрювали інші команди, які оцінювали цю перевагу в 70 к.с.

 

Увага до моторів Ferrari посилилося після літньої перерви, коли пілоти Скудерії стали регулярно вигравати поули й здобули перемоги в трьох гонках. Передбачалося, що в Ferrari винайшли спосіб обійти заборону на ліміт миттєвої витрати палива в 100 кілограм на годину і завдяки цьому отримати перевагу в гонках.

 

Керівництво Скудерії з самого початку спростовувало всі звинувачення і закликало провести перевірку, яка довела б їхню невинність.

 

Джерело Motorsport.com при цьому зазначило, що за даними телеметрії в силовій установці Ferrari дуже вдало налаштована гібридна система, яка дозволяє використовувати електротягу саме тоді, коли вона найбільш необхідна.

 

Джерело також погодився з твердженням Маттіа Бінотто про те, що у італійських машин аеродинаміка налаштована на менший опір повітрю ціною зниження притискної сили, завдяки чому червоні SF90 виграють на прямих, але програють в швидкості проходження поворотів.

 

Джерело: Motorsport.com

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

У Ф1 провели тести без «грілок»

Формула 1 готується до переходу на нові шини, разом із якими мають менше застосовувати...

Детальніше

Формула 1 у 2022 році: перші тізери болідів

Формула 1 починає сезон 2022 року й команди вже опублікували перші зображення болідів 2022...

Детальніше

Ферстаппен отримав Кубок чемпіона Ф1, а Хемілтон став «Людиною року»

FIA провела традиційне нагородження за підсумками гоночного сезону 2021 року й нагородила всіх...

Детальніше