Автоспорт

FIA знову посилила правила щодо моторів

Дата: 15 Листопада 2019
Автор: Редакція

Технічні фахівці FIA надіслали командам чергову директиву, яка має звузити «сірі зони» щодо подачі додаткових рідин у двигуни.

 

На Гран Прі США після запиту Red Bull FIA випустила технічну директиву, яка уточнювала ряд моментів, пов’язаних із датчиками контролю витрат палива. Тоді в команді попросили роз’яснень щодо правил гри відносно показання датчика, який начебто міг дозволяти підвищені витрати пального у критично важливі моменти.

 

Читайте також:

 

Звісно, у виробника Honda таких систем не було, проте вони, за припущеннями, були у Ferrari.

 

Після вступу директиви в дію, заговорили про те, що боліди Ferrari втратили свою перевагу на прямих, а на фініші гонки в Остіні єдиний болід Скудерії програв 52 секунди лідеру. Хоча тут варто відзначити, що Шарль Леклер мав вживаний двигун попередньої специфікації і на Гран Прі Бразилії отримає зовсім новий мотор.

 

Проте перед Гран Прі Бразилії FIA випустила чергову технічну директиву. Відповідно до видання Auto Motor und Sport, тепер «уточнення» стосуються подачі у впускний тракт експлуатаційних рідин (на кшталт робочої рідини з інтеркулера або мастила з турбіни). Знову ж таки, це пов’язано з підозрами, що Ferrari використовує саме таке рішення.

 

При цьому, німецьке видання стверджує: «Найближчими кількома тижнями з’являться ще кілька технічних директив, які виключать всі можливі теорії».

 

Отже цікаво буде побачити, чи матимуть ці «директиви-заборони» вплив на потужність Ferrari, проте специфіка треку Інтерлагос (коротке коло та високогір’я) може не дозволити перевірити цю теорію.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Іспанії: Хемілтон здобув 100-й поул

Кваліфікація почалась із затримкою у 10 хвилин, адже маршали наводили лад у бар’єрах після...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Хемілтон беззаперечно переміг у Портімау

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон провів впевнену гонку Гран Прі Португалії, яку завершив 97-ю...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Боттас здобув поул у Портімау

Гонщик Mercedes Валттері Боттас стартуватиме першим у недільній гонці Гран Прі...

Детальніше