Автоспорт

Формула 1 змінила вибір шин та передстартову процедуру

Дата: 23 Червня 2020
Автор: Редакція

Напередодні старту сезону Ф1 2020 року стало відомо про рішення Світової ради FIA, які стосуються питань розподілу гуми, комендантської години і передстартової процедури.

 

Через необхідність зробити процес проведення Гран Прі простішим й дешевшим, організатори Ф1 разом із FIA розробили та скорегували ряд окремих процедур.

 

Зокрема, тепер всі команди отримуватимуть на гоночний вікенд однаковий набір сліків: 8 комплектів Soft, 4 Medium та 1 Hard.

 

Також скориговані терміни оголошень про склади для майбутніх Гран Прі: це дев’ять тижнів для європейських гонок та 15 для виїзних. Раніше термін у кожному випадку був на тиждень меншим, а зміни обумовлені тим, що фактично фінальний календар ще не оголошений.
Крім того, стартова процедура скорочена з 30 хвилин до 20, адже гостей та інших сторонніх осіб на решітці тепер не очікується.

 

До того ж колеса мають бути встановлені на машини за п’ять хвилин до початку прогрівочного кола, а не за три. Більш того, за новою процедурою частина механіків повинна залишити решітку після «п’ятихвилинного сигналу», а це може ускладнити роботу з болідами та призвести до несподіванок на старті.

 

Зачепили зміни й так звану комендантську годину. У четвер і п’ятницю співробітники команд можуть провести в боксах додаткову годину, через що загальна тривалість часу, коли не можна бути присутнім на трасі, скоротилася з дев’яти годин до восьми.

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Штирії: Хемілтон здобув поул

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон здобув поул першого й мабуть останнього Гран Прі Штирії. Це 89-й...

Детальніше

Третя практика Гран Прі Штирії скасована. Кваліфікація під питанням

Сильний дощ змусив організаторів Гран Прі Штирії скасувати третю практику Ф1 на Ред Булл...

Детальніше

Гран Прі Штирії: Ферстаппен очолив другу практику

Гонщик Red Bull Макс Ферстаппен показав найкращий час у другому тренуванні Гран Прі Штирії....

Детальніше