Автоспорт

Формула 1 змінила вибір шин та передстартову процедуру

Дата: 23 Червня 2020
Автор: Редакція

Напередодні старту сезону Ф1 2020 року стало відомо про рішення Світової ради FIA, які стосуються питань розподілу гуми, комендантської години і передстартової процедури.

 

Через необхідність зробити процес проведення Гран Прі простішим й дешевшим, організатори Ф1 разом із FIA розробили та скорегували ряд окремих процедур.

 

Зокрема, тепер всі команди отримуватимуть на гоночний вікенд однаковий набір сліків: 8 комплектів Soft, 4 Medium та 1 Hard.

 

Також скориговані терміни оголошень про склади для майбутніх Гран Прі: це дев’ять тижнів для європейських гонок та 15 для виїзних. Раніше термін у кожному випадку був на тиждень меншим, а зміни обумовлені тим, що фактично фінальний календар ще не оголошений.
Крім того, стартова процедура скорочена з 30 хвилин до 20, адже гостей та інших сторонніх осіб на решітці тепер не очікується.

 

До того ж колеса мають бути встановлені на машини за п’ять хвилин до початку прогрівочного кола, а не за три. Більш того, за новою процедурою частина механіків повинна залишити решітку після «п’ятихвилинного сигналу», а це може ускладнити роботу з болідами та призвести до несподіванок на старті.

 

Зачепили зміни й так звану комендантську годину. У четвер і п’ятницю співробітники команд можуть провести в боксах додаткову годину, через що загальна тривалість часу, коли не можна бути присутнім на трасі, скоротилася з дев’яти годин до восьми.

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Формула 1 у 2022 році: перші тізери болідів

Формула 1 починає сезон 2022 року й команди вже опублікували перші зображення болідів 2022...

Детальніше

Ферстаппен отримав Кубок чемпіона Ф1, а Хемілтон став «Людиною року»

FIA провела традиційне нагородження за підсумками гоночного сезону 2021 року й нагородила всіх...

Детальніше

Mercedes відкликала апеляцію на результати Гран При Абу-Дабі

Команда Ф1 Mercedes відкликала свою апеляцію щодо результатів Гран Прі Абу-Дабі напередодні...

Детальніше