Автоспорт

Гран Прі 70-річчя Ф1: Хемілтон випередив Боттаса у другій практиці

Дата: 7 Серпня 2020
Автор: Редакція

Гонщики Mercedes продовжили домінувати на трасі Сільверстоун, проте тепер перший рядок тренування зайняв Льюїс Хемілтон.

 

Дует «срібних стріл» знову був далеко від суперників, хоча для другого етапу в Сільверстоуні Pirelli підготувала «пом’якшення» складів гуми. Пілоти вперше отримали найм’якший комплект С4, який цього вікенду позначений як Soft.

 

Читайте також:

 

Саме на ньому більшість гонщиків й провели тренування, намагаючись зрозуміти його життєздатність у швидкісних поворотах британської траси. При цьому було помітно, що майже всі боліди мали проблеми із Soft, адже коли гума виходила за межі ресурсу, гонщики починали її блокувати (особливо ліву передню).
Проте таких проблем, звісно, не було у Mercedes й Льюїс Хемілтон із часом 1:25,606 випередив напарника Валттері Боттаса на 0,176 секунди. При цьому, Хемілтон майже повністю зосередився на шумі Medium (на минулому Гран Прі цей склад називався Soft), а Боттас тестував Soft.

 

Цікаво, що Даніель Ріккардо, який більшість практики провів на Hard, за три кола, котрі він провів на Soft, зміг показати третій час сесії, але вже у 0,815 секундах від лідера.

 

В секунді від Хемілтона також «помістилися» Макс Ферстаппен та Ленс Стролл, а Ніко Хюлькенберг цієї практики вже поступився напарнику й відстав від першого рядка на 1,140 с.

 

Далі ситуація в пелетоні виглядає більш-менш рівною й, швидше за все, в прямій боротьбі між собою будуть гонщики McLaren, Ferrari та Renault.
До речі, Скудерію ще чекає неприємне розслідування обставин відмови двигуна на боліді Себастьяна Феттеля, яка сталась на останніх хвилинах тренування. Враховуючи, потік вилитого мастила з SF1000, на машині німця може відбутися заміна ДВЗ або коробки передач.

 

Також на останніх хвилинах зупинився й Антоніо Джовінацці. Через те, що зупинка була в небезпечному місці, гоночна дирекція вирішила зупинити друге тренування достроково.

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Італії: Ріккардо виграв насичену інцидентами гонку

Гонщик McLaren Даніель Ріккардо здобув перемогу на Гран Прі Італії й приніс команді переможний...

Детальніше

Гран Прі Італії: Боттас впевнено виграв спринтерську гонку

Гонщик Mercedes Валттері Боттас виграв 18-колову спринтерську гонку Гран Прі Італії, яка...

Детальніше

Гран Прі Італії: Боттас здобув поул спринтерської гонки

Гонщик Mercedes Валттері Боттас стартуватиме першим у суботній спринтерській гонці, адже на...

Детальніше