Автоспорт

Гран Прі Австралії скасований через коронавірус

Дата: 13 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Промоутери Ф1 та Гран Прі Австралії підтвердили, що етап на трасі Альберт-Парк у Мельбурні не відбудеться через ситуацію з коронавірусом.

 

Перед початком п’ятничних тренувань першого етапу сезону Ф1 у Мельбурні стало відомо, що декілька команд проголосували проти проведення Гран Прі, хоча деякі бажали продовження гоночного вікенду.

 

З початку, все відбувалось за планом й організатор Гран Прі Австралії нічого не оголошував, хоча до старту першої практики залишались лічені години.

 

Проблеми почались, коли велика кількість фанатів прийшли о 8:45 за місцевим часом, проте їх не пустили на трек, адже брами Альберт-Парку були закриті.

 

Також стало відомо, що деякі гонщики, як Себастьян Феттель та Кімі Райкконен вже сіли на літак й не стали чекати рішення організаторів, адже їхні команди не збирались приймати рішення в сесіях.

 

Пізніше стало відомо, що команда Mercedes теж повідомила FIA, що не хоче підставляти під загрозу здоров’я своїх співробітників та починає збирати речі.

 

Коли стало зрозуміло, що стартова решітка може складатися лише з «аутсайдерів» та, можливо, з розумінням іміджевих втрат промоутер Гран Прі Австралії разом із власниками Ф1 оголосили про скасування етапу.

 

«Формула 1 та FIA за всебічної підтримки організатора Гран Прі Австралії (AGPC) прийняли рішення про те, що всі події Формули 1 на Гран Прі Австралії скасовуються», – сказано у повідомленні.

 

Цікаво, що саме ці три організації не могли довгий час знайти спільну мову щодо скасування Гран Прі, адже мали фінансові зобов’язання перед спонсорами та інші обмеження, про які, можливо, стане відомо незабаром.

 

Варто також відзначити, що після того, як команда McLaren першою заявила про свою неучасть в Гран Прі Австралії, й коли стало зрозуміло, що Ferrari та Mercedes теж відмовляться від гонки, деякі команди усвідомили, що можуть «здобути» очки у командний залік.

 

Отже, ще багато нової інформації можна буде очікувати перед Гран Прі Бахрейну, який поки має відбутися без глядачів на трибунах вже наступного вікенду. Чи нам чекати на повторення подій Гран Прі Австралії?

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

У Ф1 провели тести без «грілок»

Формула 1 готується до переходу на нові шини, разом із якими мають менше застосовувати...

Детальніше

Формула 1 у 2022 році: перші тізери болідів

Формула 1 починає сезон 2022 року й команди вже опублікували перші зображення болідів 2022...

Детальніше

Ферстаппен отримав Кубок чемпіона Ф1, а Хемілтон став «Людиною року»

FIA провела традиційне нагородження за підсумками гоночного сезону 2021 року й нагородила всіх...

Детальніше