Гран Прі Тоскани: Топ-3 вмістилась у 0,083 секунди у третій практиці

Валттері Боттас
Дата: 12 Вересня 2020
Автор: Редакція

Найкращий час третього тренування Гран Прі Тоскани показав Валттері Боттас, який знову встановив рекорд траси.

Валттері Боттас показав найкращий час кола на третій практиці в Муджелло, проїхавши коло за 1:16,530. Він був всього на 0,017 секунди швидшим Макса Ферстаппена, й на 0,083 секунди за Льюїса Хемільтона.

Обидва гонщика Mercedes провели тренування на шинах Soft. Ферстаппен більшу частину сесії їздив на Medium й в середині тренування навіть очолював протокол, але потім Боттас і Хемілтон відіграли у нідерландця півсекунди. Перевзувшись у Soft Ферстаппен зміг поліпшити свій час й розбити пару гонщиків Mercedes.

Кращим із пілотів Ferrari, яка святкує в Муджелло свій тисячний Гран Прі в Формулі 1, став Шарль Леклер, але він показав лише сьомий час. Себастьян Феттель став 18-м, поступившись навіть Ніколя Латіфі на Williams.

Через наявність гравію при закінченні полотна траси в Тоскані судді фактично вирішили не карати гонщиків за виїзди за межі траси: замість них це робив гравій. Проте пілоти все одно активно практикували їзду бордюрами.

Протягом заїздів проблеми виникли у боліда Williams Джорджа Расселла. Він зробив тільки одне інсталяційне коло й повернувся в бокси з підозрою на несправність електронного управління гальм.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.