Автоспорт

Ймовірність переходу Хемілтона становить 25 % – Вольфф

Дата: 3 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф оцінив ймовірність переходу британського гонщика Льюїса Хемілтона до іншої команди у 25 %.

 

Цього та минулого тижня продовжується обговорення можливості переходу Хемілтона до Ferrari. Льюїс вже визнав, що двічі зустрічався з керівництвом італьської компанії, а в Mercedes підтвердили, що досі сподіваються на укладення нового контракту з британцем після 2020 року.

 

 Читайте також:

 

Проте невідомими у цьому рівнянні залишаються питання інвестицій компанії Daimler, яка на думку нового глави правління Ола Калленіуса має скорочувати витрати у Ф1.

 

Вольфф вже підтвердив, що команді Ф1 Mercedes ще доведеться розробити нову систему витрат, проте деякі обмеження все ж доведеться зробити. Тим більше, що за новим регламентом потрібно буде зменшити бюджети команд Ф1 до 175 млн. доларів. Але при цьому зарплати гонщиків будуть виведені за рамки цих бюджетів.

 

Не дивлячись на це, Вольфф визнає, що існує можливість переходу Хемілтона в іншу команду (під іншою, звісно, розуміється Ferrari).

 

«Особисто я – це моя оцінка, хоча, можливо, я й перебільшую – оцінив би ймовірність того, що він залишиться, в 75%, – цитує Вольффа Motorsport.com – Якщо мислити раціонально, все говорить про продовження відносин обома сторонами. Але в той же час залишається шанс у 25% через ті речі, які ми не контролюємо. Подивимося, що принесуть найближчі місяці».

 

Керівник Mercedes також додав, що важливо, аби гонщик розумів скільки коштів компанія планує інвестувати в розвиток машини: «Є ще такий компонент, як фінансові інвестиції. Вони зіграють свою роль і увійдуть до переліку умов, які врешті-решт аналізує кожен пілот. Це нормально, і кожен з нас робить так».

 

При цьому Вольфф наголосив також на важливості того, аби гонщик міг вливати на команду. Саме це стало перевагою Mercedes, коли Хемілтон вирішив перейти з McLaren, й саме це має стати перевагою британської команди над італійською.

 

«Пілот такого рівня завжди знає, що може вплинути на команду. Коли він переходив із McLaren до Mercedes, багато говорили, що це помилка. Але виявилося, що це правильний крок.

 

Я не хочу помилятися, оцінюючи силу Ferrari. І на говоритиму, що ми легко виграємо сьомий чи восьмий титул. Тут потрібно оцінювати обережно.

 

Якщо включати логіку, все говорить, що нам [Mercedes і Хемілтону] вигідна подальша співпраця. Але можуть бути інші фактори нового виклику, які завжди потрібно враховувати. Саме на них я відводжу 25%».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Пілоти Ф1 отримають в сезоні-2020 додатковий MGU-K

Через збільшення кількості Гран Прі у сезоні Ф1 2020 року, FIA дозволила командам збільшити...

Детальніше

Mercedes вперше випробувала 18-дюймові шини

Команда Mercedes вперше вивела на трек болід на 18-дюймових шинах, які з’являться у сезоні Ф1 2021...

Детальніше

У Mercedes досягли принципової згоди щодо майбутнього у Формулі 1?

Керівництво Ф1 та Daimler попередньо домовились, що команда Mercedes залишиться у Ф1 за нового...

Детальніше