
Автоспорт
Керівник команди Формули 1 Red Bull Крістіан Хорнер розповів, що на відміну від свого батька, Йоса, Макс Ферстаппен не надто занепокоєний потенціалом команди у боротьбі за титул – британець упевнений, що його пілот не шукатиме інших варіантів після завершення контракту наприкінці 2020 року.
«Макс відрізняється від свого батька, – цитує Хорнера Motorsport. – Він має ширше бачення. Він був у Сакурі та бачив те, що невдовзі з’явиться, бачив прагнення Honda вдосконалити двигун і бути у Формулі 1. На заводі він бачив, що відбувається – іноді батьки пілотів, на жаль, трохи занадто емоційні».
Також він пояснив, чому вважає, що юний нідерландець не піде до іншої команди у 2021 році: «Має бути таким чином. У Макса, Льюїса та Себастьяна контракти закінчуються у 2020-му, тобто троє із чотирьох найкращих пілотів перебувають на ринку. Усім їм доведеться чекати, щоб побачити відносну ефективність їхніх двигунів протягом наступного року, я сказав би, що протягом першої половини наступного року.
Макс задоволений атмосферою в команді. Він хоче реалізувати свої амбіції тут, і від нас залежить дати йому платформу для досягнення цього. Я впевнений і сподіваюся, що ми зможемо це зробити».
Формула 1 почне сезон із Гран Прі Бахрейну, адже етап в Австралії перенесений на кінець року,...
Перші етапи Формули 1 у сезоні 2021 року можуть бути перенесені на останні місяці. Лише...
Команда Racing Point офіційно змінила ім’я на Aston Martin у 2021 році та розкрала свої кольори й...
Залишити відповідь