Автоспорт

Командам Ф1 на рік заборонили працювати над болідами 2022 року

Дата: 25 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Після того, як команди домовились про перенесення введення нового регламенту Ф1, була укладена домовленість про відмову від роботи в аеротунелях з болідами 2022 року.

 

У 2021 році Ф1 мала перейти на новий спортивний регламент, основою якого мала стати нова аеродинаміка та повернення грауд-ефекту.

 

Проте тепер після відкладення нового регламенту, команди домовились не працювати в аеродинамічній трубі з болідами для вже 2022 року. Про це повідомило німецьке видання Auto Motor und Sport.

 

За інформацією німецького видання були навіть пропозиції «заморозити» розвиток аеродинаміки у 2021 році, але це могло вдарити по командам, які хотіли почати сезон-2020 з новим рішеннями (як Renault з новим переднім антикрилом), й поки не знають як працюватимуть новинки.

 

Тому таке рішення поки не було прийнято.

 

На разі, всі команди вже створили повний запас запчастин для болідів 2020 року й тепер їм потрібно з’ясувати, як розроблені рішення будуть працювати. А це можна зробити лише на трасах.

 

В таких умовах, технічний персонал команд міг би почати займатися болідом 2021 та 2022 років, але за тією ж інформацією Auto Motor und Sport, на нещодавній нараді команд та босів Ф1 і FIA (у форматі відеоконференції), було вирішено заборонити роботу в аеродинамічному тунелі для моделей за новим регламентом – до лютого 2021 року.

 

Цікаво, що Mercedes та Ferrari спочатку були проти цього рішення, а команда Red Bull підтримали такий спосіб економії ресурсів.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше

Вольфф зібрався до Aston Martin?

Останнім часом поширюються припущення, що керівник команди Mercedes Тото Вольфф планує перейти...

Детальніше