Автоспорт

Кваліфікаційні гонки не в ДНК Ф1 – Вольфф

Дата: 28 Жовтня 2019
Автор: Редакція

У команді Mercedes визнали, що їхня команда була однієї з двох, які виступили проти впровадження кваліфікаційних гонок у сезоні Ф1 2020 року.

 

Спортивний директор Ф1 Росс Брон запропонував ідею проведення кваліфікаційних гонок на деяких етапах 2020 року, коли гонщики визначали б стартову решітку недільної гонки у короткій гонці (до 100 км) з реверсивною решіткою в суботу, де гонщики б розташовувались зворотньо до місця в особистому заліку.

Читайте також:

 

Проте протягом Гран Прі Мексики Брон заявив, що його ідея була неприйнята через відсутність підтримки у двох команд, хоча до цього всі попередньо погодили цей «експеримент» для проведення на трьох етапах 2020 року.

 

Вже після гонки в Мехіко, керівник команди Mercedes Тото Вольфф розповів, чому саме він виступив проти кваліфікаційних гонок у Ф1.

 

«Так, я був проти, бо ми зобов’язані зберігати вихідну ДНК Формули 1, – сказав Вольфф. – І справа зовсім не в збереженні нашої переваги: з нинішньої формою Ferrari, можливо, перевернута решітка принесла б нам користь.

 

Але я все ж голосував проти. Чому? А ви уявіть собі хоча б фінальний 100-метровий забіг на Олімпіаді. Думаєте, там хтось зважиться відсунути Усейна Болта на 5 метрів від лінії старту, щоб було цікавіше?»

 

Яка команда виступила другою проти кваліфікаційних гонок, поки невідомо.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Боттас виграв етап Ф1 у Сочі через помилку напарника

Гонщик Mercedes Валттері Боттас виграв перегони Ф1 в Сочі після помилки Льюїса...

Детальніше

Хемілтон здобув поул на етапі Ф1 в Сочі

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон здобув поул на етапі Ф1 в Сочі, а сама кваліфікація переривалась...

Детальніше

Хемілтон несподівано став кращим у третьому тренуванні Ф1 в Сочі

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон показав найкращий час на третій тренуванні Ф1 в...

Детальніше