Автоспорт

Латіфі виступатиме в Ф1 під номером Росберга

Дата: 21 Січня 2020
Автор: Андрій Іванов

Ніколя Латіфі вирішив використовувати у своїй кар’єрі у Формулі 1 старий гоночний номер чемпіона світу Ніко Росберга.

 

Ніколя Латіфі був єдиним учасником пелотону Формули 1 2020 року, який не мав власного гоночного номеру. Як відомо, коли гонщики потрапляють до Ф1, вони мають обрати власний номер у діапазоні від 2 до 99, який закріплюється за ними протягом всієї кар’єри в чемпіонаті світу.

 

Читайте також:

 

Канадець перейшов з Формули 2 до Ф1 цього року і, хоча за кермом Williams і взяв участь у кількох вільних практиках під час Гран Прі у 2019 року, досі не мав свого номера – цифри, що були зображені на його боліді під час минулорічних тренувань, були тимчасовими й призначалися виключно для цієї мети.

 

Востаннє номер «6» був присутній у Формулі 1 у 2016 році, коли його використовував Ніко Росберг, який тоді виграв титул чемпіона світу, після чого завершив кар’єру. За регламентом, після того, як минуло два сезони, номер Росберга знову став доступний для використання – з початку 2019 року.

 

Латіфі пояснив причини вибору номера «6»: «Головна причина полягає в тому, що 6 так тісно пов’язана з Торонто. Це те, звідки я родом, де я виріс, і місто, яким я пишаюсь, яке я представляю.

 

«Торонто згадується як «шістка» у піснях Дрейка, який також з Торонто, й один з його перших альбомів спочатку мав назву «Погляди з шістки».

 

Інші асоціація з 6 полягають у тому, що Торонто був поділений на шість районів, і що два телефонних коди для Торонто починаються або закінчуються на шість».

 

«З усіх цих причин я обрав цей номер. Кожен у Північній Америці знає, що таке «шістка», особливо, якщо він слухає Дрейка…», – додав Латіфі.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Alpine представила перший болід у Ф1

Команда Alpine провела вже «традиційну» онлайн презентацію й представила болід для сезону Ф1...

Детальніше

Mercedes представила претендента на титул Ф1 2021 року

Німецька команда Ф1 Mercedes представила свій болід- претендент на титул у сезоні Ф1 2021...

Детальніше

Red Bull представила болід сезону 2021 року

Команда Red Bull представила машину для сезону Ф1 2021 року в доволі скромному...

Детальніше