Автоспорт

McLaren отримала дозвіл на переробку шасі 2020 року під двигун Mercedes

Дата: 25 Березня 2020
Автор: Андрій Іванов

McLaren буде дозволено зробити необхідні зміни зі своїм болідом Ф1 2020 року перед наступним сезоном, коли стайня замінить силові агрегати Renault на Mercedes – у той час як інші команди погодилися залишити свої цьогорічні шасі без змін на 2021 рік. 

 

Формула 1 відтермінувала впровадження нового регламенту, яке було заплановане на 2021 рік, і команди наступного року використовуватимуть свої поточні шасі.

 

Проте, McLaren вже домовилася з Mercedes про купівлю німецьких двигунів, починаючи з 2021 року. Тому британській стайні було необхідно доробити болід, який був спроектований з огляду на компонування силового агрегату Renault.

 

Керівник команди Андреас Зайдль заявив про підтримку рішення про відтермінування впровадження нового регламенту, а також, що McLaren буде дозволено модернізувати шасі MCL35, аби пристосувати його до моторів Mercedes.

 

«Не можна уникнути серйозного тиску, з яким наразі стикається спорт, – зазначив він. – Так само, як рішення про перехід на новий регламент було скероване на поліпшення Формули 1 у довгостроковому сенсі, рішення про його відтермінування було прийняте з тієї ж причини.

 

Ми підтримуємо відтермінування й розуміємо, що вкрай важливо захищати фінансовий стан усіх команд, забезпечивши всім рівні умови гри. Крім того, це рішення не вплине на нашу заміну постачальника силових агрегатів у 2021 році, і нам буде дозволено внести необхідні зміни до нашого шасі, щоб пристосуватися до нового двигуна».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше

Вольфф зібрався до Aston Martin?

Останнім часом поширюються припущення, що керівник команди Mercedes Тото Вольфф планує перейти...

Детальніше