Автоспорт

McLaren планує повернутися до перемог у 2021 році

Дата: 21 Грудня 2019
Автор: Редакція

Керівник команди McLaren Андреас Зайдль вважає, що стайня може боротися з лідерами вже у сезоні Ф1 2021 року.

 

Минулий сезон 2019 року став для McLaren найуспішнішим із 2012 року, й керівництво ставить нові цілі – не просто випередити середняків, а дотягнутися до команд із топ-3.

 

 Читайте також:

 

McLaren вже підписав контракт на двигуни Mercedes, які буде отримувати у сезоні 2021 року. Крім того, у тому ж сезоні мають почати діяти бюджетні обмеження. Все це дає шанс команді з Вокінгу наздогнати лідерів. Проте й сезон-2020 теж потрібно провести на рівні.

 

«У короткостроковій перспективі моя мета полягає в тому, що з машиною майбутнього року ми могли зробити наступний крок, але в той же час нам потрібно бути реалістами, – сказав Зайдль. – Для мене гарним кроком буде те, що якщо з точки зору проходження кола ми стрибнемо й опинимося десь між нинішнім нашим становищем і тим, де знаходяться кращі команди. Це було б великим досягненням, але це важка робота, бо три найкращі команди продовжать працювати над своїми машинами.

 

Три найкращі команди цієї ери Формули 1 знаходяться на своїх позиціях не просто так. У них більше бюджет, вони просто справляються з роботою краще. Це й означає те, що вони автоматично отримають перевагу в 2021-м.

 

Стелю бюджетів введуть тільки з 2021-го, тому варто дивитися на речі реалістично – вони все одно будуть попереду. І все ж, як ми бачили в минулому, це не “Місія нездійсненна”.

 

Коли Mercedes і Red Bull тільки починали, було те ж саме. Головне – мати чітке бачення, чіткий план того, як ми будемо діяти».

 

У 2019 команда McLaren зайняла четверте місце у Кубку Конструкторів.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Red Bull представила болід сезону 2021 року

Команда Red Bull представила машину для сезону Ф1 2021 року в доволі скромному...

Детальніше

Alfa Romeo представила болід Ф1 для сезону-2021

Швейцарська команда Sauber, що наразі виступає під брендом Alfa Romeo, стала першою командою Ф1,...

Детальніше

AlphaTauri представила «новий» болід для сезону 2021

AlphaTauri слала другою командою Формули 1, яка провела презентацію боліда для сезону 2021...

Детальніше