Автоспорт

McLaren презентувала болід MCL35

Дата: 13 Лютого 2020
Автор: Роман Галімон

Британська команда McLaren представила на своїй базі в Вокінгу болід для сезону Ф1 2020 року.

 

Команда McLaren стала однією з небагатьох, яка провела справжню презентацію машини для нового сезону Ф1.

 

Болід під назвою MCL35 був представлений перед гостями та спонсорами в залі для презентацій, після чого слово взяли гонщики команди Карлос Сайнс та Ландо Норріс, які проведуть другий сезон з командою.

 

«Сьогодні великий день для всіх нас! Я дуже уважно стежив за виготовленням MCL35 цієї зими і знаю, скільки зусиль і пристрасті ми доклали до цього, – сказав Сайнс. – Багато хто може вважати 2020 рік просто переходом між старими та новими правилами, але у McLaren ми натиснули кнопку “перезавантаження” після картатого прапора в Абу-Дабі, і ми працювали надзвичайно важко, аби вдосконалити кожну деталь нашого автомобіля».

 

Норріс теж підтвердив, що команда зробила гарний стрибок у порівнянні з минулим болідом та очікує на гарний початок сезону.

 

«Солідний стрибок уперед, який ми здійснили минулого сезону, був величезною мотивацією, але, в той же час, сильним нагадуванням того, наскільки напруженою є боротьба у середині, – сказав Ландо. – Ми не можемо дозволити собі затриматися у 2020 році, якщо хочемо наздогнати лідерів. Амбіції полягають в тому, щоб підштовхнути себе та команду зробити ще один крок вперед цього сезону, і я з нетерпінням чекаю тестів у Барселоні та продовження позитивного імпульсу, який ми розпочали минулого року».

 

Генеральний директор компанії McLaren Racing Зак Браун теж розповів, що задоволений роботою минулого сезону та очікує на подальший рук вперед:

 

«Я сьогодні надзвичайно пишаюся всією командою. Минулого сезону ми виконали те, що поставили собі за мету – забезпечили четверте місце в Кубку Конструкторів. Наш позитивний імпульс продовжиться, бо ми ростемо як родина партнерів та фанів, і з нетерпінням чекаємо надзвичайно конкурентного сезону. Поки ми насолоджуємось перегонами, ми залишаємось розміреними та зосередженими, і всі ми в McLaren продовжуємо рухатись вперед».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Red Bull відмовилась від плану інфікувати своїх гонщиків коронавірусом

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко повідомив, що команда розглядала план спеціально...

Детальніше

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше