Автоспорт

Mercedes провалила тести Формули Е

Дата: 7 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Для команди Mercedes наступний сезон Формули Е стане першим офіційним, але після  передсезонних тестів оптимізму у команди стало менше.

Два роки тому спортивний підрозділ Mercedes вирішив залишити серію DTM, аби перейти в Формулу Е, де спочатку було виставлена клієнтська команда HWA, з якою у Штутгарті були знайомі з часів німецького турінгу.

Попередній сезон HWA закінчила на дев’ятому (з одинадцяти) місці, а найкращим результатом було третє місце Стоффеля Вандорна на е-Прі Риму.

Проте, схоже, що й в новому сезоні ситуація вже в офіційній команді Mercedes ще далека від покращення. Всі три дні тестів, які команди Формули Е провели на треку в Валенсії, «срібні стріли» були в хвості протоколу.

Єдиним приємним моментом стало те, що Вандорн зміг виграти першу тестову гонку, яка проходила у другий день тестів.

«Нам довелося зіткнутися з труднощами, яких ми насправді не очікували, – заявив керівник команди Ян Джеймс. – Однак у підсумку ми знайшли потрібні рішення. Після наших власних тестів ми були впевнені, що досягли якоїсь стабільності. Однак тепер треба упевнитися, що в перший гоночний вікенд у нас все складеться так само добре, як було під час наших випробувань.

І все ж ми завершуємо тести у Валенсії на позитивній ноті. Думаю, ми зуміли створити якийсь фундамент, який стане основою наших майбутніх успіхів».

Вандорн теж висловив невдоволення тестами: «Звичайно, ми не зовсім задоволені, але для того й існують тести. Ми тут досягли далеко не всіх поставлених цілей. Тому перед першою гонкою в Саудівській Аравії ще багато чого належить зробити».

Чемпіон Формули 2 Нік де Вріс, якій замінив у команді чемпіона DTM Гері Паффетта, в перший день тестів пошкодив свій болід, а потім зіткнувся з технічними проблемами.

«У середу я, на жаль, помилився в шикані та втратив на цьому час. Разом з іншими проблемами це зіпсувало весь день. П’ятниця склалася позитивніше. І хоча це невід’ємна частина гонок, шкода, що у нас було так багато всього, через що доводилося перериватися», – сказав Де Вріс.

Новий сезон Формули Е розпочнеться 22 листопада у Саудівської Аравії.

Читайте також:

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Ferrari не слід міняти Феттеля на Хемілтона – Масса

Для Ferrari буде помилкою запросити Льюїса Хемілтона в напарники до Шарля Леклера, вважає...

Детальніше

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість...

Детальніше

Вольфф зібрався до Aston Martin?

Останнім часом поширюються припущення, що керівник команди Mercedes Тото Вольфф планує перейти...

Детальніше