Автоспорт

Racing Point подовжила угоду з титульним спонсором BWT

Дата: 18 Лютого 2020
Автор: Андрій Іванов

Команда Ф1 Racing Point уклала нову багаторічну угоду з титульним спонсором BWT. Це означає, що цей бренд продовжить бути присутнім на болідах стайні, коли вона перетвориться на Aston Martin у 2021 році.

 

На презентації нового боліда Racing Point у понеділок стало помітно посилення присутності бренду BWT і відсутність колишнього титульного спонсора SportPesa.

 

Втім, керівник команди Отмар Сафнауер зазначив, що букмекерська компанія з Кенії ще може приєднатися до Racing Point цього року.

 

«У SportPesa виникли деякі складнощі на їхньому внутрішньому ринку, – пояснив керівний директор Racing Point . – Вони досі хочуть співпрацювати з нами, але, можливо, на іншому рівні – не в якості титульного спонсора».

 

Компанія BWT, яка займається системами очищення води, з’явилася у Формулі 1 в якості спонсора Force India у 2017 році. Наразі Сафнауер радіє, що у 2020 році болід команди отримав ще більше рожевого кольору.

 

«BWT – відмінний новий титульний спонсор, а машина виглядає чудово, – сказав він. – Вона стала трохи більш рожевою, з великими літерами BWT на задньому антикрилі. Думаю, це виглядає гарно.

 

BWT робить гарну справу для навколишнього середовища, і це відповідає й намірам Формули 1. Ф1 націлена на екологічність – включно з проведенням однієї гонки за повної відсутності пластикових стаканчиків.

 

Думаю, що BWT консультує їх у цьому, і, сподіваюся, зрештою всі гонки будуть проводитися без пластику».

 

Але чи збереже команда із Сільверстоуна свою фірмову рожеву ліврею наступного року, коли розпочнеться її партнерство з Aston Martin?

 

«Aston Martin – так буде називатися наше шасі, і ми станемо командою виробників. Але, як і будь-яка команда виробників, ми матимемо місце для титульного спонсора, – додав Сафнауер. – У Mercedes є Pteronas, тому це добре спрацює і з BWT».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Старт сезону Ф1 перенесено в Бахрейн

Формула 1 почне сезон із Гран Прі Бахрейну, адже етап в Австралії перенесений на кінець року,...

Детальніше

Гран Прі Австралії та Китаю можуть перенести на кінець сезону

Перші етапи Формули 1 у сезоні 2021 року можуть бути перенесені на останні місяці.   Лише...

Детальніше

«Нова» команда Aston Martin представила спонсора та кольори

Команда Racing Point офіційно змінила ім’я на Aston Martin у 2021 році та розкрала свої кольори й...

Детальніше