Автоспорт

Renault звільнила технічного директора команди Ф1

Дата: 6 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Команда Renault продовжила реструктуризацію технічної структуру та відправила у відставку технічного директора Ніка Честера.

 

Честер почав працювати в Ф1 у 1994 року в команді Simtec, потім кілька років провів у Arrows, а з 2000 року перейшов до бази в Енстоуні, яка тоді належала команді Benetton. Він пройшов всі «традиційні» посади від гоночного інженера до технічного директора та пережив останні трансформації команди з Lotus у Renault.

 

 Читайте також:

 

Проте, схоже, зараз команда шукає нову структуру й британець, після «провалу» Renault у порівнянні з минулим сезоном, відправлений у відставку через традиційну відпустку з виплатою зарплати.

Новий виконавчий директор Марцін Будковський вже запросив у команду Пета Фрая, який приступить до роботи в 2020 році, але має відповідну кваліфікацію для того, аби стати новим технічним директором команди.

 

До речі, Фрай вже працював на базі в Енстоуні (тоді ще Benetton у 1987 році), але у 1993-му перейшов до McLaren, де працював гоночним інженером. Пізніше Фрай працював до Ferrari, а потім хотів почати працювати в Manor, яка збанкрутіла. Тепер схоже Фрай отримав ще один шанс «перезавантажити» свою кар’єру у Ф1.

 

«Ми хочемо сердечно подякувати Ніка за все й побажати йому всіляких успіхів на наступній стадії кар’єри», – сказав керівник команди Сіріль Абітбуль через прес-службу Renault.

 

Варто додати, що раніше в рамках реструктуризації команду також залишив глава відділу аеродинаміки Пітер Мачин.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Час Феттеля у Ф1 вичерпався?

Перехід Себастьяна Феттеля до команди Aston Martin поки не показав справжню форму німецького...

Детальніше

Ferrari та Alpine протестували 18-дюймові колеса

Команди Ф1 Ferrari та Alpine залишились у Бахрейні для тестів нових шин Pirelli на 18-дюймових...

Детальніше

Tesla створить першу українську команду Ф1

Виробник електричних автомобілів Tesla готовий прийти до Формули 1 та створити першу...

Детальніше