Автоспорт

Трасу Америк реконструюють після скарг гонщиків

Дата: 5 Листопада 2019
Автор: Редакція

Після численних скарг гонщиків Ф1 та MotoGP власники Траси Америк вирішили переробити асфальтове покриття гоночного треку.

Читайте також:

 

Під вікенду Ф1 в Остіні багато гонщиків говорили, що в деяких поворотах були дуже сильні нерівності траси, а поломка підвіски на боліді Себастьяна Феттеля може бути цьому доказом, хоча причини пошкодження ще встановлюється.

 

Проте за наявності багаторічних контрактів з багатьма гоночними серіями, власники Траси Америк вирішили скористатися зимовою перервою та провести ремонти на проблемних ділянках.

 

«Ми закриємо трасу на більшу частину грудня і половину січня, – розповів Motorsport.com глава Траси Америк Боббі Епштейн. – Ми проводили деякі відновлювальні роботи минулого року перед етапом MotoGP – тому, не сказав би, що нам доведеться переробляти взагалі все. Ми точно займемося всією задньою прямою, виїздом із піт-лейн та першим поворотом, а також ділянками перед 9-м і в районі 18-го і 19-го поворотів. Тому, роботи все ж досить великі. Я вже знаю, який нам виставлять рахунок!»

 

Епштейн назвав причини появи купин. На його думку, проливні дощі зруйнували ґрунти і це призвело до нерівностей на трасі.

 

«Для побуду траси ми заглибилися в землю на три метри і привезли спеціальний грунт, – розповів Епштейн. – Однак повінь 2015 року призвела до серйозних переміщень [грунту]. Ми не поправили ці зони, і ситуація погіршилася.

 

Було розмивання грунту навколо труб. Під асфальтом є труби, і в 2015 році вода текла не тільки по ним, а й уздовж них із зовнішнього боку. Це призвело до ерозії, утворилися порожнечі, грунт десь піднявся, а десь просів.

 

Ми знаємо, що це проблема, і запланували великий ремонт. Але ми не думали, що це так сильно вплине на машини Ф1».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Пілоти Ф1 отримають в сезоні-2020 додатковий MGU-K

Через збільшення кількості Гран Прі у сезоні Ф1 2020 року, FIA дозволила командам збільшити...

Детальніше

Mercedes вперше випробувала 18-дюймові шини

Команда Mercedes вперше вивела на трек болід на 18-дюймових шинах, які з’являться у сезоні Ф1 2021...

Детальніше

У Mercedes досягли принципової згоди щодо майбутнього у Формулі 1?

Керівництво Ф1 та Daimler попередньо домовились, що команда Mercedes залишиться у Ф1 за нового...

Детальніше