Автоспорт

Williams виставили на продаж. Новий власник вже визначений?

Дата: 29 Травня 2020
Автор: Редакція

Британська команда Формули 1 Williams розірвала контракт із титульним спонсором та заявила про готовність знайти нового інвестора. Проте титульний спонсор заявив, що вже готовий працювати з новим власником.

 

Команда Williams здивувала багатьох сьогодні, коли оприлюднила заяву про пошук нового інвестора та готовність змінити  власника.

 

«Рада директорів Williams Grand Prix Engineering вивчає всі можливі стратегічні варіанти. Ці варіанти включають, але не обмежуються, залученням нового капіталу для бізнесу, відчуження частини компанії міноритарного інвестору, продаж великого пакета акцій і повний продаж всієї компанії.

 

На даний момент остаточне рішення не прийнято. У той же час для полегшення переговорів з різними зацікавленими сторонами компанія оголошує про запуск формальної процедури продажу бізнесу».

 

При цьому компанія заявила, що готова зупинити процес продажу команди у будь-який момент. Мабуть, коли буде знайдено правильний інвестор.

 

«Рада директорів Williams Grand Prix Engineering залишає за собою право перервати процес [продажу команди] в будь-який момент. В такому випадку про це буде випущено офіційну заяву. Рада директорів також залишає за собою право відмовитися від можливих пропозицій [зацікавлених сторін]».
Williams розірвала контракт з титульним спонсором

 

Також сьогодні, британська команда припинила співпрацю з виробником мобільних телефонів ROKiT. Проте причиною були названі фінансові результати команди.

 

«Фінансові результати 2019 року відображають недавнє зниження конкурентоспроможності команди Формули 1 та стало наслідком падіння комерційних прибутків, – пояснив виконавчий директор Williams Майк О’Дрісколл. – Сезон 2020 року виявився порушений пандемією, що також позначиться на нашій комерційної діяльності.

 

Команда направила повідомлення про припинення співпраці титульного партнера ROKiT і важливого спонсору ROK Drinks».
ROKiT не здається

 

Цікаво, що компанія  ROKiT випадково написала у своєму прес-рілізі, що готова працювати з новим власником й тим саме підтвердила, що родина Вільямс все ж втратить контроль над компанією та командою Ф1.

 

«Після оголошення, зробленого сьогодні вранці, ROKiT хотіла б скористатися цією можливістю і побажати Williams всього найкращого щодо їхніх планів потенційного продажу команди Формули 1.

 

Група ROKiT продовжить виконувати свої партнерські зобов’язання в інших гонках і націлена домовитися про нове стратегічне партнерство в найближчому майбутньому ».

 

Отже чекаємо на ще більше новин від Williams.

 

Поділитися
Теги

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше