Автоспорт

Гран Прі Азербайджану офіційно перенесено

Дата: 23 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Організатор етапу Формули 1 у Баку повідомив про «перенесення» етапу, який мав відбутися 5-7 червня 2020 року.

 

На разі поки невідомо на які нові дати може перенесений, адже вже скасовані Гран Прі (наприклад Бахрейну, Китаю, В’єтнаму та Нідерландів) теж претендують на проведення в літню перерву або наприкінці року.

 

В офіційному прес-релізі організатора сказано:

 

«Операційна компанія Baku City Circuit (BCC) прийняла рішення про перенесення Гран Прі Азербайджану, який мав відбутися 5-7 червня 2020 року.

 

Рішення про перенесення п’ятого за рахунком гоночного вікенду Формули 1 в Баку було прийнято після довгих обговорень із керівництвом Формули 1, Міжнародною автомобільною федерацією (FIA), а також урядом Азербайджанської Республіки.

 

Дане рішення прийнято у зв’язку з триваючим глобальним поширенням COVID-19 і базується на експертних рекомендаціях, наданих відповідними державними органами.

 

Компанія Baku City Circuit шкодує про прийняття даного рішення, але, ставлячи на чільне місце здоров’я і добробут азербайджанського народу, а також всіх уболівальників Ф1, співробітників та учасників чемпіонату, вважає перенесення гонки за доцільне.

 

Команда BCC сподівається, що вболівальники Ф1 все ще зможуть випробувати драйв «королівських перегонів» на вулицях Баку цього року і з цією метою продовжить відстежувати ситуацію, а також тісно співпрацювати з Формулою 1, FIA і урядом Азербайджанської Республіки щоб оголосити нову дату проведення гонки в сезоні 2020 року.

 

Всі квитки, куплені на FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX 2020 року, будуть вважатися дійсними без будь-яких додаткових формальностей. Як тільки стане відома нова дата проведення гоночного вікенду в Баку, ми надамо додаткову інформацію щодо квитків. Це стосується всіх квитків, включаючи квитки, куплені через веб-сайт Baku City Circuit (www.bakucitycircuit.com) і придбані за допомогою інших каналів.

 

Ми дякуємо всіх уболівальників, учасників та партнерів Гран Прі Азербайджану за ваше розуміння і з нетерпінням чекаємо можливості, коли зможемо привітати вас в Баку цього року.

 

Тим часом, ми просимо вас залишатися вдома у міру можливості і дотримуватися необхідних заходів безпеки».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Італії: Ріккардо виграв насичену інцидентами гонку

Гонщик McLaren Даніель Ріккардо здобув перемогу на Гран Прі Італії й приніс команді переможний...

Детальніше

Гран Прі Італії: Боттас впевнено виграв спринтерську гонку

Гонщик Mercedes Валттері Боттас виграв 18-колову спринтерську гонку Гран Прі Італії, яка...

Детальніше

Гран Прі Італії: Боттас здобув поул спринтерської гонки

Гонщик Mercedes Валттері Боттас стартуватиме першим у суботній спринтерській гонці, адже на...

Детальніше