Автоспорт

Aston Martin підтвердила апеляцію на дискваліфікацію Феттеля в Угорщині

Дата: 6 Серпня 2021
Автор: Роман Галімон

Команда Aston Martin підтвердила свій намір продовжити оскарження дискваліфікації Себастьяна Феттеля з Гран Прі Угорщини.

 

Крім того, команда вимагає окремого процесу, права на перегляд, і зазначила, що вона «виявила значні нові докази», які були недоступні у ніч на неділю.

 

Право на перегляд, швидше за все, відбудеться до будь -якого апеляційного розгляду, оскільки можливо, що первісне рішення може бути змінено. У ньому будуть задіяні первісні стюарди, які працювали в Угорщині.

 

Феттель був дискваліфікований зі здобутого другого місця після того, як FIA не змогла забрати необхідну пробу в один літр палива з боліда Aston Martin для післягоночних перевірок.

 

Після оприлюднення рішення команда повідомила про намір подати апеляцію, надавши собі 96 годин – до вечора четверга – розглянути свої варіанти та вирішити, чи продовжувати боротьбу за подіум.

 

З метою збереження доказів FIA вилучила автомобіль Феттеля і перевезла його до технічного приміщення у Франції.

 

Дані команди вказували, що з огляду на кількість палива в автомобілі на старті та те, що було зареєстровано на витратомірі FIA, у баку повинно було залишитися 1,74 літра, але звідти змогли відкачати лише 0,3 літра, залишивши 1,44 літрів десь в машині.

 

 

Директор команди Отмар Сафнауер заявив Motorsport.com у неділю ввечері, що команда вважає, що ліфт-насос у боліді вийшов із ладу, чим й змарнував зусилля витягнути паливо з автомобіля.

 

Вважається, що апеляція також може бути частково зосереджена на тому, щоб команді було дозволено замінити насос на ідентичний новий, а отже, ще раз спробувати витягнути паливо з автомобіля.

 

У заяві команди, опублікованій у четвер, було сказано: «Після того, як Себастьян Феттель здобув друге місце на Гран Прі Угорщини в неділю, 1 серпня, він був дискваліфікований за результатами, коли 1,0 літра зразка палива не вдалося зібрати з автомобіля після перегонів (вимога, викладена у Технічному регламенті Формули 1).

 

Не було і немає жодних припущень про те, що автомобіль Феттеля Aston Martin AMR21 отримав переваги в продуктивності через порушення регламенту, або що це було зроблено навмисно.

 

Оскільки дані команди вказували на те, що в автомобілі після гонки було більше 1,0 літра палива – 1,74 літра за даними – команда негайно залишила за собою право на оскарження та попросила право перегляду поряд із процедурою оскарження, в результаті виявлення значних нових доказів, які були недоступні їй на момент прийняття рішення стюардів FIA».

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше