Автоспорт

Бергер намагався перетягти Баттона до перегонів DTM

Дата: 28 Березня 2020
Автор: Андрій Іванов

Очільник гоночної серії DTM Герхард Бергер розповів, що Дженсон Баттон виявив зацікавленість у цих перегонах, але австрійцю поки що не вдалося вмовити британця приєднатися до німецького турінгового чемпіонату. 

 

Дженсон Баттон і Герхард Бергер обговорили потенційну участь чемпіона світа Ф1 у DTM минулого року на етапі в Хоккенхаймі, де британець взяв участь на Honda Super GT.

 

«Я розмовляв з Дженсоном у Хоккензаймі, – зазначив Бергер. – Він сказав, що хотів би кермувати машиною DTM.

 

Але у наступних розмовах я відчув, що він хотів би продовжувати жити в Лос-Анджелесі».

 

Дійсно, екс-пілот McLaren наразі мешкає в сонячній Каліфіорнії, в Лос-Анджелесі, з дружиною Брітні Ворд та їхнім малим сином Хендріксом.

 

Бергер чітко дав зрозуміти, що учать в DTM потребуватиме повної самовіддачі, що означатиме необхідність переїзду до Європи.

 

«DTM – жорсткий і абсолютно високий рівень, – пояснив він. – Щоб бути успішним, слід жити в Європі й кожного дня спілкуватися з командою. Я не знаю, чи готовий він».

 

Минулого року Баттон вирішив залишити Super GT та періодично виступає в інших перегонах.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Леклер виграв у гонці помилок

Пілот Ferrari Шарль Леклер переміг в гонці Гран Прі Великої Британії, в якій помилялись не...

Детальніше

Гран Прі Британії: Антонеллі здобув п’ятий поул в сезоні

Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі став найкращим у кваліфікації до недільної гонки в рамках Гран...

Детальніше

Гран Прі Британії: Антонеллі вперше виграв спринт

Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі вперше став переможцем спринтерської гонки в рамках Гран Прі...

Детальніше