Автоспорт

На новий болід Ferrari може бути накладений арешт

Дата: 13 Лютого 2020
Автор: Андрій Іванов

Окрім різноманітних повідомлень щодо успіхів або невдач, пов’язаних з технічною стороною підготовки Ferrari до нового сезону Ф1, італійська команда наразі стикнулася з проблемою зовсім іншого ґатунку. 

 

Італійська споживча група вживає заходів проти Ferrari з приводу її титульного спонсора – бренду Mission Winnow, – і серед іншого прагне конфіскувати болід.

 

«На думку уряду, бренд Mission Winnow, що використовується під час спортивних заходів Формули 1, дозволяє, хоча й опосередковано, потрапити до сайту великого виробника сигарет і нових тютюнових продуктів», – йдеться у заяві групи споживачів Codacons з натяком на вейп-продукти Mission Winnow, що виробляться давнім спонсором Скудерії тютюновим гігантом Philip Morris.

 

«Підкріплені рішенням уряду, яке підтверджує нашу правоту за всіма напрямками, ми починаємо судову справу проти Ferrari, – зазначив президент Codacons Карлос Ріенці. – Ми також просимо заарештувати новий одномісний болід SF1000, який був презентований в Реджо-Еміліі».

 

Це не перший випадок, коли бренд Mission Winnow фігурує в гучних заголовках ЗМІ, – багато хто розглядає його як наглу спробу обійти давню заборону на рекламу тютюну.

 

Минулого року бренд Mission Winnow був заборонений на кількох гонках, і ще невідомо, наскільки серйозно урядові чиновники поставляться до вимог Codacons.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Іспанії: Хемілтон здобув 100-й поул

Кваліфікація почалась із затримкою у 10 хвилин, адже маршали наводили лад у бар’єрах після...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Хемілтон беззаперечно переміг у Портімау

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон провів впевнену гонку Гран Прі Португалії, яку завершив 97-ю...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Боттас здобув поул у Портімау

Гонщик Mercedes Валттері Боттас стартуватиме першим у недільній гонці Гран Прі...

Детальніше