Автоспорт

Офіційно: Шон Братчес залишить Формулу 1

Дата: 21 Січня 2020
Автор: Андрій Іванов

Формула 1 підтвердила, що Шон Братчес піде з посади керівного директора з комерційних операцій наприкінці січня через сімейні обставини.

 

Після трьох років перебування в цій ролі Шон Братчес вирішив залишити Формулу 1. Проте він не розірве повністю зв’язки з чемпіонатом світу, а продовжить консультувати Ф1.

 

 Читайте також:

 

«Останні три роки у Формулі 1 були неймовірною пригодою, якою я дуже задоволений, – зазначив Братчес. – я хочу особисто подякувати колектив Ф1 за видатні зусилля й відданість справі, вони кращі з найкращих. Певен, що вони будуть і надалі служити фанатам і втілювати стратегію, яку ми визначили на наступні роки.

 

Я пишаюся тим, що залишаю Формулу 1 у кращому стані, ніж коли я приєднався до неї у 2017 році, і знаю, що фундамент, який ми побудували, буде і надалі слугувати нашим вболівальникам в усьому світі й залучати нову аудиторію».

 

Братчесу було доручено змінити імідж Ф1 – і він був неймовірно успішним у цій ролі.

 

Серія Netflix «Drive to Survive» була позитивно сприйнята й продовжена на другий сезон, тоді як живі шоу у світових столицях також допомогли збільшити кількість переглядів і відвідуваність етапів чемпіонату світу.

 

«Я хочу подякувати Шону від імені всіх у Формулі 1 за лідерство, пристрасть і досвід, які він надав нам за останні три роки, – наголосив генеральний директор і голова Ф1 Чейз Кері. – Шон змінив комерційний бік Формули 1, і наслідки його роботи простежуються в нашому імпульсі й зростанні як бізнесу. Я радий, що Шон буде і надалі радником зі своєї домівки у США, він завжди буде частиною родини Ф1, і я з нетерпінням чекаю на його нові поради. Бажаю йому всього найкращого в його нових починаннях».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше

Формула 1 засудила проросійські висловлювання Берні Екклстоуна

Формула 1 заявила, що коментарі, зроблені колишнім керівником Ф1 Берні Екклстоуном на захист...

Детальніше

Гаслі продовжив контракт із AlphaTauri на 2023 рік

Команда  AlphaTauri підтвердила продовження контракту П’єра Гаслі на наступний сезон Формули...

Детальніше