Автоспорт

У Ferrari образились на чутки про «нелегальність» мотору

Дата: 29 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто назвав образливими чутки про те, що нібито в Маранелло використовують «нелегальні» двигуни.

 

Після літньої перерви пілоти Скудерії фактично виграли всі кваліфікації на етах Формули 1 і це багато хто пов’язує з новим двигуном Ferrari, який має явно вищу потужність на одному швидкому колі.

Читайте також:

 

Були припущення, що в Маранелло могли розробити технічне рішення, що дозволяє в певні моменти підвищувати потужність мотора, проте FIA нещодавно підтвердила відсутність жодних протестів із боку інших команд та розглядає це питання.

 

Після Гран Прі Мексики Бінотто так прокоментував чутки про «нелегальність» мотору Ferrari.

 

«Почнемо з того, що всі команди Формули 1 трудяться щосили, щоб домогтися переваг, – сказав Бінотто. – Особисто ми дуже старалися поліпшити нашу силову установку, яка була не найкращою на момент введення нового регламенту у 2014 році. Тепер ми перші й пишаємося цим.

 

Скажу прямо, прикро читати те, що пишуть у газетах та інтернеті. У минулому перевага була на боці наших суперників, і ніхто їх не звинувачував. Коли наші мотори поступалися конкурентам, ми лише намагалися зробити їх кращими. Було б приємніше не читати і не чути підозри на нашу адресу.

 

FIA завжди детально дивиться на дані телеметрії, завжди перевіряє силові установки на предмет відповідності регламенту. Це робиться й перед кожним сезоном, й на кожній гонці. У мене немає жодних підтверджень того, що готується протест або що хтось вже щось подав у FIA».

 

При цьому Бінотто заявив, що потужність моторів Ferrari перебільшена.

 

«У нас є перевага. Бути може, не така суттєва, як декому здається, – сказав він. – Але ми працювали над цим і пишаємося результатом.

 

Справа ще й у тому, що притискна сила у нас нижче, ніж у конкурентів. Це дає менший лобовий опір. Однак через це ми програємо в поворотах. Я думаю, швидкість на прямих забезпечується комбінацією потужності двигуна і меншого лобового опору.

 

Ми ж нікого не звинувачуємо просто через те, що вони гарні в поворотах. Не кажемо, що вони отримали перевагу за рахунок якогось обману. Я не думаю, що вони порушують. Як й ми не порушуємо, показуючи високу швидкість на прямих. Це просто результат того, як ви створюєте свою машину».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше