Автоспорт

Ferrari представила болід 2020 року

Дата: 11 Лютого 2020
Автор: Роман Галімон

Італійська команда стала фактично першою, яка показала болід для сезону Ф1 2020 року. Машина отримала індекс SF1000.

 

Скудерія підійшла до презентації нетрадиційно й представила новий болід (а точніше ліврею для нового сезону на старому боліді) в театрі Ромоло Валлі міста Реджо-Емілія.

 

Болід представили гонщики сезону 2020 року Себастьян Феттель, який має контракт лише на цей сезон, та Шарль Леклер, з яким підписана угода до 2024 року.

 

Перед цим керівник команди Маттіа Бінотто встиг сказати, новий болід отримав серйозні оновлення в аеродинаміці, конструкції підвіски та компонуванні модернізованої силової установки.

 

Керівництво ж компанії Ferrari в особі директора Луї Камільєрі та глави ради директорів Ferrari Джона Елканна зазначило, що команда дуже мотивована на перемогу у сезоні, а назва боліда SF1000 походить від тисячного Гран Прі, яке проведе Скудерія у 2020 році.

Поділитися
Теги

2 відповіді до “Ferrari представила болід 2020 року”

  1. Анатолій :

    Так ліврею представили, чи новий болід? В інших новинах пишуть саме про новий болід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Макс Ферстаппен виступить на гонці 24 години Нюрбургрингу

Чотириразовий чемпіон Ф1 Макс Ферстаппен прийматиме участь у цьогорічному гоночному...

Детальніше

Гран Прі Маямі: Антонеллі здобув третю перемогу поспіль

Гонщик Mercedes виграв недільну гонку Гран Прі Маямі, яка виявилась переповненою подіями,...

Детальніше

Гран Прі Маямі: Антонеллі здобув поул у щільній кваліфікації

Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі став найкращим у кваліфікації до основної гонки Гран Прі Маямі....

Детальніше