Автоспорт

Феттель назвав Ферстаппена непрофесійним та незрілім

Дата: 15 Листопада 2019
Автор: Редакція

Гонщик Ferrari Себастьян Феттель вирішив не реагувати на критику Макса Ферстаппена, проте все ж дав оцінку його коментарям після Гран Прі США.

 

В Остіні з’явилися припущення, що двигуни Ferrari втратили потужність та, як наслідок, швидкість на прямих після того, як FIA випустила технічну директиву щодо заборони у раніше неврегульованих питаннях.

 

Читайте також:

 

Як не намагались в Скудерії пояснити, що жодного падіння потужності не має, а команда лише шукала інші налаштування, більшість експертів заговорили про те, що технічна директива спрацювали проти червоних болідів.

 

Найбільш різку заяву зробив Ферстаппен одразу після гонки: «Ось що відбувається, коли перестаєш обманювати. Тепер за цим уважно стежать. Ніскільки цьому не дивуюся. Особливо після всього, що сталося. Це все пояснює”.

 

Вже на Гран Прі Бразилії Феттеля попросили прокоментувати ці слова нідерландця, але Себастьян спочатку спробував не придавати таким коментарям важливості.

 

«Це ознака нашого часу – багатьом людям є, що сказати. Велика різниця з минулим в тому, що зараз багатьох людей слухають, а раніше їх ігнорували. Кожен може говорити все, що хоче. Якщо це його думка, що ж, у нас вона інша. Всі вільні висловлюватися, і я не думаю, що когось в нашій команді зачепили його слова».

 

Проте після цього гонщик Ferrari додав: «Я міг би сказати, що це непрофесійно і незріло, але вважаю, ви чекаєте від мене якихось відповідних слів, а мені це нецікаво. Крім того, краща відповідь для нас – повернення до звичайного режиму».

 

При цьому, Феттель визнав, що в Остіні команда мала проблеми, але іншого характеру.

 

«Ми не пишаємося тим, як виступили в Остіні у неділю. Після суботи не було причин скаржитися. Але в неділю у нас виникло відразу кілька проблем: умови, шини, налаштування. Нам треба над цим попрацювати, але заходити так далеко [як Ферстаппен] – несправедливо.

 

Але, повторюся, треба жити самому і давати жити іншим. Тому якщо це його думка, то нехай. Якщо наступними вихідними він змінить думку, нам буде все одно».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Іспанії: Хемілтон здобув 100-й поул

Кваліфікація почалась із затримкою у 10 хвилин, адже маршали наводили лад у бар’єрах після...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Хемілтон беззаперечно переміг у Портімау

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон провів впевнену гонку Гран Прі Португалії, яку завершив 97-ю...

Детальніше

Гран Прі Португалії: Боттас здобув поул у Портімау

Гонщик Mercedes Валттері Боттас стартуватиме першим у недільній гонці Гран Прі...

Детальніше