Автоспорт

Феттель отримав штраф та стартує останнім на Гран Прі Бахрейну

Дата: 28 Березня 2021
Автор: Роман Галімон

Гонщик Aston Martin Себастьян Феттель розпочне перший етап сезону Формули 1 2021 року в Бахрейні із останнього місця через штраф за ігнорування подвійних жовтих прапорів у кваліфікації.

 

Чотириразовий чемпіон Ф1 вибув у першому сегменті кваліфікації та мав стартувати з 18-го місця Гран Прі Бахрейну, адже перервав своє останнє швидке коло через два інциденти з жовтими прапорами.
Проте після кваліфікації, Феттель, разом з Естебаном Оконом, Ленсом Строллом та Джорджем Расселом були викликані до стюардів через подвійні жовті прапори, які з’явились у 1-му повороті через розворот Мазепина.

 

Слухання, яке відбулося о 13:30 за місцевим часом у Бахрейні, призвело до того, що Феттель отримав п’ять місць за невідповідність дій подвійним жовтим прапорам в 1-му повороті. Крім штрафу, Феттель також отримав три штрафні бали.

 

У документі стюардів FIA, опублікованому після слухання, водій Aston Martin був визнаний таким, що не дотримався правил подвійного жовтого прапора, за які на брифінгу водіїв попереджали про суворі покарання.
«Феттель не скасував коло. Він пояснив стюардам, що бачив дим попереду, але не був впевнений, що це блокування автомобіля або зупинена машина, поки він не був зовсім близько до машини і дим піднімався», – йдеться в документі стюардів.

 

«Стюарди зауважили, що він уже пройшов повз сигнальну панель, коли вона світилася, коли він наближався до місця події, і що маршали в свою чергу ще не відреагували жовтим прапором. Тим не менше, Феттель наближався до автомобіля, який боком стояв на трасі, і за правилом це вимагало б подвійного жовтого прапора.

 

Хоча аргумент про те, що водій вже був у секторі, коли той був подвійним жовтим, викликає співчуття, стюарди вважають важливим відзначити, що він наближався до інциденту, помітного перед ним.

 

Крім того, машині, що була попереду, у тому ж положенні, було наказано відмовитись від кола, як передбачається в зауваженнях директора гонки.

 

Тому стюарди розпоряджаються звичайним покаранням у цьому випадку, переміщенню в п’ять позицій на старті».

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше