Автоспорт

Формула 1 оголосила оновлений календар на 2021 рік

Дата: 29 Серпня 2021
Автор: Роман Галімон

Формула 1 оприлюднила оновлений календар на решту сезону 2021 року, скоротивши кількість етапів до 22 гонок і залишивши наприкінці листопада один непідтверджений етап.

 

На початку року Формула 1 планувала провести рекордний сезон із 23 Гран Прі, але продовження тривалої пандемії COVID-19 та подальша дія обмежень на поїздки змусити внести ряд змін.

 

Японія приєдналася до Канади, Сінгапуру та Австралії, які офіційно скасували етапи Ф1, тоді як знаки запитання з’явились й над рядом вікендів у другій половині сезону.

 

Після зустрічі з керівниками команд у суботу вранці у Спа, Формула 1 випустила оновлений календар, який скорочує розклад до 22 етапів, один з яких ще має бути підтверджений у дати 19-21 листопада.

 

Вважається, що цей слот зарезервований для раунду на Близькому Сході. Найімовірнішим місцем призначення вважається міжнародна траса Losail у Катарі.

 

Якщо угода про проведення Катаром першої гонки у Формулі 1 не відбудеться, є ймовірність повернення до Бахрейну, який стане третім поспіль після Мексики та Бразилії.

 

Гран Прі Туреччини залишається в календарі, незважаючи на те, що країна все ще перебуває у «червоному переліку» уряду Великої Британії, що означатиме для персоналу, який повертається до Британії, необхідність проходження 10-денного карантину в готелі, незалежно від їхнього статусу щеплення.

 

Початкова дата в Туреччині була перенесена з червня на 10 жовтня, й черговий перегляд урядом Британії «червоного переліку» планується на 16 вересня. Проте після етапу на Істамбул-парку все є два тижні до наступного.

 

Якщо ж обмеження призведуть до того, що Туреччина буде скасована, тоді Муджелло може зайняти її місце, про що стверджують інсайдери Motorsport.com.

 

Формула 1 вела переговори про два гоночні вікенди на трасі в Остіні, Гран Прі США все ще залишається єдиною подією на Circuit of The Americas.

 

Як на Гран Прі Мексики, так й на Гран Прі Бразилії відбулися зміни у датах, й таким чином вони стали першими двома етапами строєного «забігу» команд, який завершиться раундом TBC (to be confirmed).

 

Мексика та Бразилія наразі також залишаються у «червоному переліку» Британії, тоді як в Остіні спостерігається сплеск випадків COVID-19 та госпіталізації.

 

Але подія TBC означатиме, що персонал, який їде з Бразилії на Близький Схід, зможе уникнути відбування карантину, та приїхати одразу на наступний вікенд.

 

Оновлений календар Формули -1 на 2021 рік

 

 

Дата Гонка
Сер 29 Бельгія
Вер 5 Нідерланди
Вер 12 Італія
Вер 26 Росія
Жов 10 Туреччина
Жов 24 США
Жов 31
Лис 07 Мексика
Лис 14 Бразилія
Лис 21 TBC
Лис 28
Гру 05 Саудівська Аравія
Гру 12 Абу Дабі

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше