Автоспорт

Формула 1 залишиться на «старих» шинах

Дата: 10 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Команди Формули 1 будуть використовувати у сезоні 2020 року специфікації шин від сезону 2019 року.

 

На вимогу діючого контракту компанія Pirelli розробила для сезону Ф1 2020 року нові компаунди шин, які мали позбавити боліди від «вузького» температурного робочого вікна гуми, коли гонщики могли показати оптимальні результати лише на декількох колах.

 

Читайте також:

 

Особливо від цієї проблеми страждали в Haas, де пілоти могли гарно кваліфікуватись, але потім провалювалися в хвіст пелотону протягом гонки.

 

Проте нова гума Pirelli, кінцевий варіант якої команди випробували під час дводенних тестів після завершення сезону 2019 року, не задовольнила жодну команду. Багато хто говорив, що потрібно залишити «стару» гуму.

 

FIA вирішила провести голосування з цього приводу і тепер опублікувала короткий реліз про те, що наступного сезону команди будуть використовувати вже знайомі специфікації шин.

 

«Після проведення випробувань та аналізу нових шин специфікації 2020 року було проведено голосування по специфікації шин на сезон-2020 на Відповідно до статті 12.6.1 технічного регламенту. В результаті голосування було прийнято одноголосне рішення продовжити використовувати специфікацію 2019 го в сезоні 2020 року.

 

FIA хотіла б подякувати як Pirelli, так й всім командам за співпрацю та їхню роботу над поліпшенням шин для сезону 2020 року. У будь-якому випадку, отримані уроки будуть неоціненні для подальшого вдосконалення шин у майбутньому».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Іспанії: Леклер впевнено виграв кваліфікацію

Гонщик Ferrari Шарль Леклер став найкращим в Барселоні, де відбувається Гран Прі...

Детальніше

Мер Нью-Йорка запросив Формулу 1

Керівник Liberty Media Грег Маффей повідомив, що нещодавно обраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс...

Детальніше

Формула 1 скоротила сезон до 22 Гран Прі

У календарі Формули 1 на 2022 рік буде лише 22 етапи, а не 23, які спочатку планувалися. Тепер...

Детальніше