Автоспорт

Гран Прі Австралії остаточно скасований у 2021 році

Дата: 6 Липня 2021
Автор: Роман Галімон

Гран Прі Австралії як для Формули-1, так й для MotoGP офіційно скасовані на 2021 рік через триваючу світову кризу в галузі охорони здоров’я.

 

Як і очікувалося, організатори Гран Прі Австралії підтвердили, що жодна з подій не відбудеться в останньому кварталі цього року.

 

Гонку Ф1 вже переносили з березня на середину листопада.

 

Цей крок став наслідком невдалих переговорів із представниками органів охорони здоров’я на рівні штату та федерального уряду щодо того, як перевезти персонал, включаючи гонщиків та мотоциклістів, через суворо закритий кордон Австралії.

 

Ідея біосфери була висловлена, принаймні, для гонки Ф1 в Альберт-Парку, але не вдалася.

 

Навіть перевезення персоналу через готельний карантин було б важким через нещодавнє обмеження кількості нових в’їздів у відповідь на високотрансмісивний штам COVID-19 «дельта».

 

Як короткочасний карантин, так і використання контрольованої готельної системи також було б складно представити у пресі, враховуючи, що багато австралійців досі не можуть повернутися додому.

 

«Ми розуміємо, що це не новина, яку хотіли почути вболівальники MotoGP та Формули 1», – сказав генеральний директор AGPC Ендрю Вестакотт.

 

«Я хотів би висловити подяку уряду штату Вікторія, Формули 1 та Dorna Sports за їхню непохитну стійкість та підтримку в цей складний період, а також за їхню постійну відданість цим двом великим подіям.

 

З COVID-19 обов’язково будуть постійні проблеми, але я хочу заспокоїти шанувальників, адже, хоча серед наших чудових співробітників AGPC є сум і розчарування, є наполегливість і рішучість переконатись, що наступні етапи MotoGP та Формули 1 будуть показовими прикладами того, як ми робимо справи у Вікторії».

Генеральний директор Формули 1 Стефано Доменікалі підтвердив бажання Чемпіонату провести цього року 23 гонки, незважаючи на останнє скасування.

 

«Хоча це й розчаровує, що ми не будемо змагатися в Австралії цього сезону, але ми впевнені, що зможемо провести 23 гонок у 2021 році, і у нас є низка варіантів, щоб замінити місце, яке залишилось вакантним після Гран Прі Австралії», – сказав він.

 

«Ми проробимо деталі цих варіантів найближчими тижнями і надаватимемо подальші оновлення після завершення цих обговорень».

 

Незважаючи на повільний старт програми вакцинації, Австралія очікує, що до кінця року буде достатньо щеплених людей, щоб розпочати відкривати кордони.

 

Це означає, що вже наступного сезону в країну можуть повернутися такі міжнародні події, як гонки Ф1 та MotoGP.

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше

Формула 1 засудила проросійські висловлювання Берні Екклстоуна

Формула 1 заявила, що коментарі, зроблені колишнім керівником Ф1 Берні Екклстоуном на захист...

Детальніше

Гаслі продовжив контракт із AlphaTauri на 2023 рік

Команда  AlphaTauri підтвердила продовження контракту П’єра Гаслі на наступний сезон Формули...

Детальніше