Без рубрики

Хорнер: Повернення Феттеля надзвичайно малоймовірне

Дата: 20 Травня 2020
Автор: Zhuravel Olga

Бос Red Bull Крістіан Хорнер виключив повернення Себастьяна Феттеля, оскільки команді з Мілтон-Кінса не потрібні «два альфа-самці».

 

Феттель і Ferrari не змогли домовитися щодо продовження діючого контракту німця, який закінчується в кінці цього сезону. Замість чотириразового чемпіона Ф1 у команді з Маранелло  із 2021 року виступатиме Карлос Сайнс.

 

До McLaren на місце Сайнса з Renault перейде Даніель Ріккардо, а в Mercedes дали зрозуміти, що не розглядають Феттеля  як одного із головних претендентів на місце у команді наступного сезону.

 

Тепер і  в Red Bull, з якою Себастьян здобув усі свої чотири титули на початку 2010-х, заявили про малоймовірність возз’єднання.
«Я вважаю, що це надзвичайно малоймовірно, – заявив Хорнер Sky Sports News. – Ми маємо довгострокову угоду з Максом. Алекс [Албон] робить добру роботу. У команді дуже гарна динаміка.

 

Досвід показує, що два альфа-самці спрацюють погано. Себастьян залишається дуже конкурентоспроможним пілотом Гран Прі. Я не думаю, що для нашої команди було б добре мати двох альфа.

 

Ми задоволені нашим складом пілотів. Я впевнений, що йому не бракує варіантів продовження кар’єри, просто він вирішив, що з Ferrari у нього не вийшло».
Зрештою, за словами Хорнера, залишиться або ні Феттель у Формулі 1 після 2020, ніхто не зможе сказати, що той не був успішним у своїй спортивній кар’єрі. Керівник Red Bull упевнений, що німець є одним із найуспішніших пілотів усіх часів.

 

«Ніхто, окрім Себастьяна, не знає всіх пропозицій, які він має на майбутнє. Він має чудові якості та різнобічні навички, і я впевнений, що він добре подумає, яке рішення прийняти. Чи залишиться він у Формулі 1 чи ні, він багато досягнув протягом усієї кар’єри, включаючи чотири чемпіонські титули з нами. Він – один із найуспішніших пілотів в історії», – підсумував Хорнер.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Формула 1 повернула історичну процедуру фінішу перегонів

Рішенням Всесвітньої ради FIA електронні панелі, які останнім часом використовувалися для...

Детальніше