Автоспорт

Командам Ф1 на рік заборонили працювати над болідами 2022 року

Дата: 25 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Після того, як команди домовились про перенесення введення нового регламенту Ф1, була укладена домовленість про відмову від роботи в аеротунелях з болідами 2022 року.

 

У 2021 році Ф1 мала перейти на новий спортивний регламент, основою якого мала стати нова аеродинаміка та повернення грауд-ефекту.

 

Проте тепер після відкладення нового регламенту, команди домовились не працювати в аеродинамічній трубі з болідами для вже 2022 року. Про це повідомило німецьке видання Auto Motor und Sport.

 

За інформацією німецького видання були навіть пропозиції «заморозити» розвиток аеродинаміки у 2021 році, але це могло вдарити по командам, які хотіли почати сезон-2020 з новим рішеннями (як Renault з новим переднім антикрилом), й поки не знають як працюватимуть новинки.

 

Тому таке рішення поки не було прийнято.

 

На разі, всі команди вже створили повний запас запчастин для болідів 2020 року й тепер їм потрібно з’ясувати, як розроблені рішення будуть працювати. А це можна зробити лише на трасах.

 

В таких умовах, технічний персонал команд міг би почати займатися болідом 2021 та 2022 років, але за тією ж інформацією Auto Motor und Sport, на нещодавній нараді команд та босів Ф1 і FIA (у форматі відеоконференції), було вирішено заборонити роботу в аеродинамічному тунелі для моделей за новим регламентом – до лютого 2021 року.

 

Цікаво, що Mercedes та Ferrari спочатку були проти цього рішення, а команда Red Bull підтримали такий спосіб економії ресурсів.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше