Автоспорт

Команди Ф1 попросили відкласти новий регламент на 2022 рік

Дата: 26 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Команди Red Bull, Mercedes і Racing Point висловили бажання перенести введення технічного регламенту Ф1 на 2022 рік.

 

Минулого тижня відбулася фінальна зустріч команд Формули 1 з представниками чемпіонату і FIA, на якій обговорювався новий технічний регламент 2021 року. Тепер остаточна редакція правил має бути опублікована до 31 жовтня.

Читайте також:

Проте вищезгадані команди вважають, що логічно було б перенести введення нового регламенту, аби краще його опрацювати. При цьому вони згодні на обмеження бюджетів вже у 2021 році, щоб при підготовці нових машин ніхто не зміг витрачати зайві гроші.

 

«Чесно сказати, було б краще ввести обмеження бюджету з 2021 року, а введення технічного регламенту відкласти на 2022 рік, – сказав керівник Red Bull Крістіан Хорнер. – У 2020 році обмеження бюджету ввести вже неможливо. З цього питання не домовитися. 2020-й обіцяє стати дуже витратним, бо команди будуть готуватися до наступного сезону.

 

Тому шкода, що ми втратили можливість ввести обмеження бюджету за рік до введення нового регламенту, що дозволило б утримати витрати.

 

При цьому концепція машини 2021 року зараз виглядає дуже недопрацьованою. Було б непогано попрацювати над цим ще рік, зробити його робочим. Наприклад, вирішити проблему з вагою і щось ще. Це було б корисно».

 

Бос команди Mercedes Тото Вольфф також виступив за ідею відстрочки: «Я згоден із Крістіаном, що нові правила поки недостатньо дозріли. Не думаю, що робота над ними зупиниться. Нам ясно дали зрозуміти, що процес буде йти вперед. Вноситимуться зміни в деталі, в формулювання. Але регламент в цілому візьмуть».

 

Керівник Racing Point Отмар Сафнауер теж вважає, що зміни варто відкласти: «Було б розумно так вчинити, але ймовірність відстрочки мала».

 

Але команди McLaren та Williams були проти відтермінування нового регламенту.

 

«Нас влаштовує те, що є зараз. З точки зору техніки, спортивних правил, фінансів. Тому залишилося дочекатися 31 жовтня, прочитати опублікований регламент і почати працювати за ним», – сказав керівник команди McLaren Андреас Зайдль.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше