Автоспорт

Корінна Шумахер: Я не забуваю, кому маю дякувати

Дата: 10 Листопада 2019
Автор: Редакція

Дружина Міхаеля Шумахера Корінна дала перше інтерв’ю за довгий час, в якому вона подякувала своєму чоловіку за підтримку її прагнень.

 

Фактично це перше інтерв’ю Корінни після отримання Міхаелем травми у 2013 році, але не варто було й очікувати дізнатись новини про стан семиразового чемпіона Ф1.

Читайте також:

 

Натомість, вона розповіла про підтримку, яку надав їй Міхаель у її власній кар’єрі. Справа в тому, що Корінна довгий час захоплювалась кіньми та хотіла спробувати себе у професійному кінному спорті. І цей їй вдалося – вона стала чемпіонкою Європи в цьому виді змагань.

 

Проте, все почалось з того, що Міхаель купив ранчо в Швейцарії на їхнє 10-річчя у 2005 році, а далі було багато важкої праці.

 

«Я не забуваю, кому я маю за це дякувати. Це був би мій чоловік Міхаель, – розповіла вона німецькому журналу She. – Коли мені було 30, і я мріяла про коня, він полетів зі мною в Дубай, аби подивитися на арабського скакуна».

За зізнанням Корінни, вже тоді Міхаель передбачив, що їхня дочка одного разу перевершить досягнення матері.

 

«Коли мій чоловік сказав мені, що одного разу Джина буде набагато кращою за мене, я не була в захваті, – продовжила Корінна. – ‘Що ти маєш на увазі? Я працюю з конями з ранку до ночі, намагаючись навчитися всьому’».

 

Однак, Міхаель мав на увазі, що Корінна «надто приємна», тоді як Джина «може сказати ні».

 

Наразі Корінна утримує ранчо, де знаходиться 40 коней, а їхня дочка теж досягла чималого успіху в кінному спорті та також стала чемпіонкою Європи минулого року.

При цьому, Джина зізналась журналу She, що саме батько направив її у цей спорт, коли вона ще думала зайнятися автоспортом.

 

«Він сказав мені: “Коли ти керуєш автомобілем, то можеш просто поставити його в гараж після гонки. Але за конем потрібно доглядати весь час, навіть у неділю”», – сказала Джина про свій вибір у кар’єрі.

 

До речі, цими вихідними вона віддала данину своєму батьку, коли вдягла кольори Ferrari на виступі під час міжнародної виставки коней у Вероні «Fieracavalli 2019».

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Райкконен вирішив повернутись в гонки

Кімі Райкконен вперше з’явиться в гонках після завершення кар’єри у Формулі 1, й у серпні...

Детальніше

Гран Прі Монако: топ-5 сюжетних ліній 2022 року

Друга черга здвоєних етапів цьогорічного сезону відбудеться цими вихідними на знаковому...

Детальніше

Гран Прі Іспанії: Тріумф Red Bull Racing та фіаско Ferrari

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен виграв Гран Прі Іспанії, де команда Ferrari зазнала майже...

Детальніше