Автоспорт

Пілот McLaren Ландо Норріс назвав дату презентації боліда Ф1 2020 року під час стріму для фанатів на офіційному каналі команди в YouTube.
У трихвилинному відео Ландо Норріс показує глядачам Технологічний центр McLaren, а потім потрапляє на нараду, де, схоже, обговорюються деталі запуску нового боліда.
Читайте також:
Щойно співробітники підтвердили Норрісу тему зустрічі, британець сказав, що генеральний директор Зак Браун назвав йому дату презентації MCL35 – 13 лютого.
Після деякої незручності серед присутніх на нараді, відеокамера вимкнулася. Це викликає сумніви – чи був це запланований маркетинговий хід, чи Норріс випадково назвав дату?
Позаяк, невдовзі британська команда у соцмережах офіційно підтвердила дату презентації, викриту Норрісом, яка пройде 13 лютого на базі McLaren у Вокінгу.
Гонщик Mercedes виграв недільну гонку Гран Прі Маямі, яка виявилась переповненою подіями,...
Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі став найкращим у кваліфікації до основної гонки Гран Прі Маямі....
Гонщик McLaren Ландо Норріс виграв спринтерську гонку Гран Прі Маямі й підтвердив...
Залишити відповідь