Автоспорт

Мені зовсім не цікава Формула Е – Хемілтон

Дата: 25 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Крім того, чемпіон Формули Е Жан-Ерік Вернь запропонував Хемілтону перейти до електричної версії та підтвердити свої заклики до охорони навколишнього середовища.

Проте, здається, Хемілтон вирішив прояснити свою позицію.

«Мені зовсім не цікава Формула Е, – заявив Льюїс в четвер на прес-конференції в Мехіко. – Поки я не планую виступати там після Ф1. У людей є своя думка про те, як я використовую соцмережі, але це моя платформа [для висловлювань]. У кожного з нас є право слова, а як його використовувати – особистий вибір.

Ситуація непроста, тому що ми їздимо по всьому світу і виступаємо на машинах Формули 1. Наш слід видно набагато краще, ніж слід звичайного домосіда, що живе в одному місті. Але це не означає, що треба боятися закликати до позитивних змін. Я завжди дивлюся, що можу поліпшити, і який ефект даю світові.

Про такі речі починаєш більше турбуватися з часом. Це не можна виправити швидко, тут потрібна освіта. Я просто намагаюся привернути увагу до деяких тем. А чи звертати на них увагу – особистий вибір кожного. Я вважаю, що мовчанням нічого доброго не зробиш».

Читайте також:

 

Також під час тайфуну в Японії, коли суботні сесії на треку Сузука були скасовані, Хемілтон відвідав бухту біля міста Тайдзі, де щорічно йде вилов і вбивство дельфінів. Британець підкреслив, що свою веганську дієту, але не отримав підтримки своєї позиції в паддоку.

«Я не вважаю себе політично активним, – сказав Льюїс. – Я дивлюся всі новини, які вдається, дуже цікаво спостерігати за тим, що відбувається в світі. Мені здається, зараз страшний час для всіх нас. У всіх урядах світу йде стільки розмов, але не видно рішень, і це викликає занепокоєння. Не думаю, що кожен з нас може більше, ніж намагатися діяти краще у власних рамках, а якщо у вас є платформа, то треба пропонувати щось хороше».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Іспанії: Леклер впевнено виграв кваліфікацію

Гонщик Ferrari Шарль Леклер став найкращим в Барселоні, де відбувається Гран Прі...

Детальніше

Мер Нью-Йорка запросив Формулу 1

Керівник Liberty Media Грег Маффей повідомив, що нещодавно обраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс...

Детальніше

Формула 1 скоротила сезон до 22 Гран Прі

У календарі Формули 1 на 2022 рік буде лише 22 етапи, а не 23, які спочатку планувалися. Тепер...

Детальніше