Автоспорт

Mercedes провалила тести Формули Е

Дата: 7 Жовтня 2019
Автор: Редакція

Для команди Mercedes наступний сезон Формули Е стане першим офіційним, але після  передсезонних тестів оптимізму у команди стало менше.

Два роки тому спортивний підрозділ Mercedes вирішив залишити серію DTM, аби перейти в Формулу Е, де спочатку було виставлена клієнтська команда HWA, з якою у Штутгарті були знайомі з часів німецького турінгу.

Попередній сезон HWA закінчила на дев’ятому (з одинадцяти) місці, а найкращим результатом було третє місце Стоффеля Вандорна на е-Прі Риму.

Проте, схоже, що й в новому сезоні ситуація вже в офіційній команді Mercedes ще далека від покращення. Всі три дні тестів, які команди Формули Е провели на треку в Валенсії, «срібні стріли» були в хвості протоколу.

Єдиним приємним моментом стало те, що Вандорн зміг виграти першу тестову гонку, яка проходила у другий день тестів.

«Нам довелося зіткнутися з труднощами, яких ми насправді не очікували, – заявив керівник команди Ян Джеймс. – Однак у підсумку ми знайшли потрібні рішення. Після наших власних тестів ми були впевнені, що досягли якоїсь стабільності. Однак тепер треба упевнитися, що в перший гоночний вікенд у нас все складеться так само добре, як було під час наших випробувань.

І все ж ми завершуємо тести у Валенсії на позитивній ноті. Думаю, ми зуміли створити якийсь фундамент, який стане основою наших майбутніх успіхів».

Вандорн теж висловив невдоволення тестами: «Звичайно, ми не зовсім задоволені, але для того й існують тести. Ми тут досягли далеко не всіх поставлених цілей. Тому перед першою гонкою в Саудівській Аравії ще багато чого належить зробити».

Чемпіон Формули 2 Нік де Вріс, якій замінив у команді чемпіона DTM Гері Паффетта, в перший день тестів пошкодив свій болід, а потім зіткнувся з технічними проблемами.

«У середу я, на жаль, помилився в шикані та втратив на цьому час. Разом з іншими проблемами це зіпсувало весь день. П’ятниця склалася позитивніше. І хоча це невід’ємна частина гонок, шкода, що у нас було так багато всього, через що доводилося перериватися», – сказав Де Вріс.

Новий сезон Формули Е розпочнеться 22 листопада у Саудівської Аравії.

Читайте також:

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше