Автоспорт

Mercedes та Хемілтон досі не узгодили контракт

Дата: 26 Січня 2021
Автор: Роман Галімон

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф визнав, що юристи досі працюють над контрактом з Льюїсом Хемілтоном, але його все ж буде підписано.

 

Останніми тижнями офіційні сторінки команди Ф1 Mercedes просто палають нагадуваннями про успішність співпраці із Льюїсом Хемілтоном, в той час як британець постить лише фотографії та відео зі свого відпочинку десь у дуже північній Америці.

 

Такий обмін «люб’язностями» змушує замислюватись: а чи все гаразд у команді з Бреклі? Чи можливо, взагалі, що Хемілтон не підпише контракт?

 

Й ось Вольфф в інтерв’ю австрійському каналу ORF коректно розповів, що ж відбувається, та коли чекати (чи не чекати) новий контракт 7-разового чемпіона Ф1.

 

«Адвокати працюють наполегливо. Звичайно, ми не полегшуємо їм життя, коли ми обоє сперечаємось через Zoom та продовжуємо надсилати кручені м’ячі юристам. Але він зараз в Америці, а я тут. Якось ми його (контракт) доопрацюємо».

 

Чи є дедлайн?

Вольфф також підтвердив, що через складності в пересуванні, процес переговорів трохи уповільнився, але серйозних перешкод для нового контракту немає.

 

«Все так, як це відбувається з переговорами, – пояснив він. – Ви завжди на різних сторонах, але це цілком нормально.

 

Ми маємо справді міцну основу у наших стосунках. Ми разом відзначали великі успіхи і хочемо продовжувати це робити і надалі.

 

Але іноді доводиться обговорювати речі докладно, і це забирало чи все ще забирає у нас деякий час. Але до Бахрейну у якийсь момент потрібно щось підписати».

 

Козирі від Рассела

Цікаво, що Вольфф зазначив, що у Mercedes не збираються використовувати «козир» Джорджа Рассела, який гарно замінив хворого Хемілтона на минулорічному Гран Прі Сахіру. Попри переваги від такої тактики, яка б теоретично могла б вплинути на рівень заробітної плати британця, у команді заявили, що не робитимуть таких спроб.

 

«Ми ніколи не розігрували карту Джорджа Рассела, – сказав він. – Він зробив неймовірно добру роботу, і одного разу він буде у провідній машині, але наше давнє партнерство взагалі не полягає в тому, щоб робити якісь загрозливі жести».

 

«Ми знаємо, що хочемо змагатися разом. І тепер нам доведеться домовитись про контракт», – сказав Вольфф.

 

Вимушена зупинка в Австрії

Вольфф також підтвердив, що нещодавно був змушений взяти «відпустку» після зараження коронавірусом на відпочинку в Австрії.

 

Приїхавши на батьківщину, його родина планувала покататися на лижах у Кіцбюелі кілька днів, але була змушена залишитись довше.

 

«Ми планували бути тут кілька днів, – сказав Вольфф. – І з нізвідки я отримав позитивний тест на корону. Зараз ми тут вже 10 днів. Але все добре. Жодних симптомів, слава Богу. Все могло бути гірше, але ми вийшли з карантину».

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше