Автоспорт

«Нам вдасться розіпхати їх» – Брон про скасовані етапи Ф1

Дата: 14 Березня 2020
Автор: Роман Галімон

Попри скасування перших чотирьох етапів у Ф1 сподіваються, що календар сезону 2020 року залишиться доволі наповненим.

 

У 2020 році сезон Формули 1 мав бути вперше складатися з 22 перегонів, проте поширення епідемії коронавірусу змусило організаторів скасувати перші чотири етапи.

 

На разі керівництво чемпіонату розмірковує над можливим перенесенням скасованих етапів на другу половину року, а також використання традиційної літньої перерви для проведення Гран Прі.

 

Спортивний директор Ф1 Росс Брон запропонував варіант, який дозволив би провести максимальну кількість етапів у 2020 році.

 

«Мабуть, ми візьмемо паузу, – пояснив Брон в інтерв’ю Sky F1. – А потім скажемо, чому цього року не вийде провести перші гонки чемпіонату, але треба знайти для них місце пізніше протягом сезону.

 

Можна заповнити серпневу перерву, деякі інші вікенди. Думаю, в результаті у нас вийде гідний календар. Ми вивчаємо різні можливості, але націлені провести багато гонок. Так, чемпіонат стартує пізніше, але думаю, це не позначиться на його видовищності».

 

Конкретних варіантів поки не пропонується, але є всі шанси, що такі країни, як Китай та Бахрейн проведуть свої етапи, адже платять чи не найбільші внески за доступ до Ф1. Можливо, будуть перенесені Гран Прі Нідерландів та В’єтнаму.

 

А ось традиційні Гран Прі Австралії, Іспанії (де минулого року важкою працею вибили державне фінансування на етап) та Монако можуть не з’явитися цього року, якщо сезон стартує з етапу в Баку, як дехто припускає.

 

Проте рішення все ще за Ф1 та FIA.

 

«Я налаштований оптимістично і вважаю, що у нас вийде провести хороший чемпіонат з 17-18 гонок, а може й більше, – сказав Брон. – Думаю, нам вдасться розіпхати їх. Хоча, звичайно, все залежить від того, коли сезон в кінцевому підсумку стартує.

 

Питання, яке ми зараз обговорюємо – це дводенні вікенди. Такий крок дозволить проводити строєні етапи [завдяки зниженню навантаження на персонал команд, організаторів і медіа], що може стати виходом».

 

Минулого року ідея дводенних етапів Ф1 була відкинута командами, але зараз Брон схоже зможе реалізувати свій задум.

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Райкконен вирішив повернутись в гонки

Кімі Райкконен вперше з’явиться в гонках після завершення кар’єри у Формулі 1, й у серпні...

Детальніше

Гран Прі Монако: топ-5 сюжетних ліній 2022 року

Друга черга здвоєних етапів цьогорічного сезону відбудеться цими вихідними на знаковому...

Детальніше

Гран Прі Іспанії: Тріумф Red Bull Racing та фіаско Ferrari

Гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен виграв Гран Прі Іспанії, де команда Ferrari зазнала майже...

Детальніше