Автоспорт

Мер Нью-Йорка запросив Формулу 1

Дата: 19 Травня 2022
Автор: Редакція

Керівник Liberty Media Грег Маффей повідомив, що нещодавно обраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс запропонував Формулі 1 потенційне місце для майбутнього Гран Прі.

 

Але Маффей швидко применшував шанси появи четвертого американського етапу разом з Остіном, Маямі та Лас-Вегасом, сказавши, що поява «Великого яблука» була б зайвою боротьбою.

 

Колишній бос Формули 1 Берні Екклстоун роками намагався провести гонки у Нью-Йорку чи поблизу нього. У 2011 році промоутер Лео Хіндері виділив ділянку в Порт-Імперіал у Нью-Джерсі на фоні міського горизонту.

 

Гонка була навіть включена до календаря Формули 1 на 2013 рік, і робота по підготовці майданчика була розпочата до того, як проект закрився через брак фінансування.

 

Після того, як у 2017 році Liberty купила бізнес Формули 1, явно збільшився пріоритет додавання гонок у «цільових» місцях США. Незважаючи на те, що компанія завжди цікавилася Нью-Йорком і навіть по-новому поглянула на Нью-Джерсі, проекти Маямі та Лас-Вегаса досягли успіху першими.

 

 

Виступаючи на фінансовій події в Нью-Йорку в четвер, модератор запитав Маффея, чи планується Гран Прі в місті.

 

Маффей розповів, що мер Адамс запропонував місце на острові Рендаллс і Уордс, де в основному розташовані парки та спортивні майданчики через річку Гарлем на північний схід від Манхеттена. Однак він дав зрозуміти, що Liberty не вважає це місце придатним.

 

«Адміністрація Еріка Адамса звернулася з проханням про це, – сказав Маффей. – Я думаю, що це дуже важко. Їхня пропозиція, острів Рендаллс, ймовірно, не ідеальне місце для нас.

 

Ви знаєте, 15-20 років тому тут було витрачено багато часу та грошей, у тому числі Лео Хіндері, один з моїх попередників, намагався побудувати його в Гобокені.

 

Я думаю, що реальність така, що вуличні гонки в такому місці, як Нью-Йорк, просто дуже, дуже, дуже важко провести. Лас-Вегас — одне з небагатьох місць у Сполучених Штатах, де, ймовірно, можна було б провести вуличні гонки, у нього інший менталітет.

 

Нью-Йорк — чудове місце, але важко уявити, що вони збираються закрити Центральний парк для нас!»

 

Коли модератор сказав, що хотів би побачити гонку в Нью-Йорку, Маффей відповів: «Я підозрюю, що є кілька інших груп, які можуть сказати нам, що це не потрібно проводити».

 

 

Тим часом Маффей наполягав на тому, що перший Гран Прі Маямі мав великий успіх, водночас визнав, що є проблеми, які організація має вирішити до 2023 року.

 

«Я думаю, що в цілому це великий успіх, попит був шалений, – сказав він. – Кількість людей, які сказали мені, що це був найкращий спортивний захід, на який вони коли-небудь відвідували.

 

Чи були проблеми з логістикою під час першої гонки? [Наприклад] гонщикам не подобається все, що стосується траси, що не є незвичайним, або гостинність і безпека Paddock Club. Ми побачимо. Є над чим попрацювати.

 

Я думаю, що [Маямі] «Дельфіни», наші партнери, в цілому попрацювали чудово. Я думаю, що вони дуже обізнані про проблеми, які виникли, але їх можна виправити.

 

Але враження від трансляцій, хвилювання, загальний тон у Маямі були надзвичайно позитивними. Я маю на увазі, шалено добре. І я не думаю, що це зникне. Тому я думаю, що ви працюєте над проблемами першого року, і це буде чудова, чудова, чудова подія».

 

 

Щодо досягнень промоутера Маямі Тома Гарфінкеля, Маффей сказав: «Я думаю, що це буде дуже вигідно для «Дельфінів». Я маю на увазі, що їх показник P&L [прибуток і збитки] і наш P&L трохи відрізняються.

 

Але у них є 10-річна угода. Я думаю, що вони зароблять багато грошей».

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

 

Джерело: Motorsport.com

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше

Формула 1 засудила проросійські висловлювання Берні Екклстоуна

Формула 1 заявила, що коментарі, зроблені колишнім керівником Ф1 Берні Екклстоуном на захист...

Детальніше

Гаслі продовжив контракт із AlphaTauri на 2023 рік

Команда  AlphaTauri підтвердила продовження контракту П’єра Гаслі на наступний сезон Формули...

Детальніше