Автоспорт

Перес звільнив місце для Феттеля?

Дата: 10 Вересня 2020
Автор: Редакція

Гонщик Racing Point Серхіо Перес вирішив залишити команду, попри наявність контракту на наступний рік.

 

Фактично, у мексиканського гонщика Ф1 контракт із командою Racing Point до 2022 року, але з наступного сезону вона змінює назву (й, можливо, юридичну), тому це могло б стати правовою підставою для розриву контракту.

 

Проте, якби сторони хотіли б продовжити договір із пілотом, який був фактично одним із рятувальників команди Force India від банкрутства, то це не було б проблемою.

 

Вочевидь, під новий проект із назвою Aston Martin консорціум інвесторів на чолі з Лоренсом Строллом хоче привести всесвітньовідоме ім’я й багаторазового чемпіона Ф1 – Себастьяна Феттеля. Чи може хтось ще краще представляти такий бренд?

 

Навряд чи було варто очікувати, що Стролл-старший забажає звільнити свого сина з команди, яку він частково для нього й купив (так він робив й у молодших серіях), проте після останнього подіуму Ленса в Монці (до речі, вже другого в кар’єрі) взагалі питань до навичок гонщика немає.

 

Отже, стало зрозуміло, що Пересу доведеться йти.
Заява Переса

Мабуть, це тенденція останніх часів, коли заяви робляться через соцмережі текстовими прес-релізами.

 

Саме так зробив й Перес. При цьому він нагадав, що зміг раніше врятувати робочі місця, коли ініціював процедуру банкрутства Force India.

 

Саме це пізніше привело Лоренса Стролла в команду, який тоді й підписав неймовірний триричний контракт із Пересом, котрий тепер достроково розривається.

 

«Все в житті має початок й кінець, і після семи років разом наші з командою шляхи розійдуться наприкінці сезону, – сказано в прес-релізі гонщика. – Це боляче, оскільки я бився за команду навіть у найважчі часи; разом ми подолали чимало перешкод, і я дуже пишаюся тим, що врятував робочі місця деяких моїх колег.

 

Я збережу спогади про пережиті разом чудові моменти, про дружбу, і задоволення від того, що цілком віддав себе справі.

 

Я завжди буду вдячний за ту можливість, яку подарував мені Віджай Малья, який повірив у мене в 2014-му й дозволив продовжити кар’єру в Ф1 разом із Force India.

 

Нинішньому керівництву на чолі з Лоуренсом Стролла я бажаю тільки найкращого, особливо з прийдешнім проектом Aston Martin.

 

У мене немає плану B. Я маю намір продовжити ганятися, але це буде залежати від того, чи знайдеться проект, який надихне мене викладатися на сто відсотків на кожному колі.

 

Я хочу подякувати вам, всіх, хто був зі мною на протязі цих десяти років. Моїй родині, яка завжди підтримувала мене незважаючи ні на що.

 

Всім спонсорам, які вірили в мій проект, моїм людям, і особливо Господу Богу за те, що дарував мені благословення прожити цю приголомшливу пригоду, яка називається Формула 1.

 

Сподіваюся, я зможу порадувати вас хорошими новинами найближчим часом, а поки давайте разом насолоджуватися рештою гонок.

 

Ви в моєму серці!»

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше