Автоспорт

Тести Ф1 у Бахрейні, День 1: Гаслі показав найкращий час

Дата: 11 Березня 2022
Автор: Редакція

Французький гонщик команди AlphaTauri П’єр Гаслі показав найкращий час першого дня тестів Ф1 у Бахрейні.

 

Формула 1 прибула до Бахрейну на другу сесію передсезонних тестів після попередніх випробувань у Барселоні.

 

Перший рядок за підсумками дня зайняв П’єр Гаслі, але пілот AlphaTauri наприкінці дня скористався м’якими шинами С5 та проїхав коло за 1.33.902. Проте це поки важко порівнювати із часом торішнього поулу на цій трасі – 1.28.997.

 

 

Другим у протоколі став Карлос Сайнс із результатом 1.34.359, який на своєму боліді Ferrari використовував жорсткіші шини С3, як й Шарль Леклер зранку, коли показав за 1.34.531. До речі, боліди з Маранелло були вже без логотипів Kaspersky.

 

 

Після обіду сесія зупинялась через зупинку боліда Aston Martin Ленса Стролла, на якому було пошкоджено колесо від контакту із навісними датчиками, що сталося після наїзду на бордюр.

 

Проте канадець показав четвертий результат дня (1.34.736 на С4) й програв Гаслі менше ніж секунду.

 

Алекс Албон підтвердив непоганий темп Williams й опинився на п’ятому рядку. Проте зробив це на м’яких шинах С5.

 

 

Найбільше проїхав Серхіо Перес (138 кіл), але наприкінці дня мексиканець помилився у восьмому повороті й застряг у зоні безпеки. Перший день тестів був завершений достроково під червоними прапорами.

 

Команда Haas трохи запізнилась на тести й розпочала їх лише у другій половині дня. Можливо, саме тому тест-пілот П’єтро Фіттапальді залишився останнім, відставши від кращого часу майже на чотири секунди.

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Макс Ферстаппен виступить на гонці 24 години Нюрбургрингу

Чотириразовий чемпіон Ф1 Макс Ферстаппен прийматиме участь у цьогорічному гоночному...

Детальніше

Гран Прі Маямі: Антонеллі здобув третю перемогу поспіль

Гонщик Mercedes виграв недільну гонку Гран Прі Маямі, яка виявилась переповненою подіями,...

Детальніше

Гран Прі Маямі: Антонеллі здобув поул у щільній кваліфікації

Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі став найкращим у кваліфікації до основної гонки Гран Прі Маямі....

Детальніше